Ciekawe strony

Świetnie wykonany serwis dla piłkarzy. Tego jeszcze nie było w sieci

Grzegorz Ułan
Świetnie wykonany serwis dla piłkarzy. Tego jeszcze nie było w sieci
10

Co prawda czas mojej kariery piłkarskiej już dawno minął, ale z nieskrywaną przyjemnością opiszę ten serwis tym z Was, przed którymi ta droga stoi jeszcze otworem. Lubię projekty skupione na jasno określonym celu i przeznaczone do jednego, konkretnego odbiorcy. Wiadomo, że jak jest coś do wszystki...


Co prawda czas mojej kariery piłkarskiej już dawno minął, ale z nieskrywaną przyjemnością opiszę ten serwis tym z Was, przed którymi ta droga stoi jeszcze otworem. Lubię projekty skupione na jasno określonym celu i przeznaczone do jednego, konkretnego odbiorcy. Wiadomo, że jak jest coś do wszystkiego, to jest do niczego. Do tej pory ciężko było znaleźć w Internecie serwis tylko dla tej grupy użytkowników. Oczywiście, można założyć swoją stronę ze swoimi osiągnięciami i udostępniać ją w swoich profilach społecznościowych, tylko który z piłkarzy ma na to czas?

W odpowiedzi na takie zapotrzebowanie powstał właśnie serwis Fieldoo. Niewiele znacząca nazwa kryje w sobie potencjał dla piłkarzy na stworzenie swojej wizytówki internetowej, opatrzonej historią swojej kariery, multimediami, linkami prasowymi, która to może być zaczątkiem kolejnych zapisów z chwilą dotarcia do agentów, zajmujących się pozyskiwaniem nowych talentów (w przygotowaniu jest zakładka własnie dla agentów).

Już samo zakładanie profilu w serwisie obiecuje świetne i kompletne wykonanie tego typu projektu. Wybieramy swoją pozycję, preferowaną w swojej grze w nogę oraz swoje umiejętności. Tę ostatnią pozycję możemy określić w skali 0-5, do dyspozycji mamy 15 takich punktów.

W dalszej części definiujemy swój aktualny klub (po stworzeniu profilu możemy dodać wcześniejsze), termin obowiązywania kontraktu oraz swój status - "wolny strzelec", na wypożyczeniu bądź z obowiązującym kontraktem.

Na koniec pozostaje jeszcze wprowadzić zdjęcia z meczów z naszym udziałem lub wkleić linki do filmów na YT bądź Vimeo i nasz profil jest gotowy.

Trzeba przyznać, że prezentuje się okazale i co najważniejsze profesjonalnie. Już z tego poziomu możemy wprowadzić dane do najbliższego meczu z naszym udziałem, a w kolejnych zakładkach historię całej naszej kariery piłkarskiej, dodatkowe multimedia czy linki do materiałów prasowych o nas.

Przykładowy publiczny profil piłkarza czynnego zawodowo - Victor Gaspar de Almeida Rodrigues Junior.

Przyznacie, już na tę chwilę, serwis robi wrażenie. Z chwilą dodania do niego obsługi przez tę drugą stronę, czyli łowców talentów, Fieldoo może okazać się świetną platformą w Internecie dla piłkarzy i rozwoju ich kariery.

Nie znalazłem tam jeszcze polskich profili, więc do dzieła i pochwalcie się swoimi osiągnięciami, jeśli mamy wśród Was sportowców tej profesji:).

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

serwis