Gry

Świetne wyścigi GRID na PC dostępne za darmo [prasówka]

Tomasz Popielarczyk
Świetne wyścigi GRID na PC dostępne za darmo [prasówka]
2

Sklep Humble Store kolejny raz uprawia rozdawnictwo. Tym razem gracze mogą zgarnąć przyjemną, zręcznościową grę wyścigową GRID w postaci kodu na Steam.

GRID na PC za darmo

GRID to produkcja stworzona przez mistrzów gatunku gier wyścigowych - studio Codemasters. Seria wyewoluowała z marki "Toca". Do dyspozycji oddano nam stricte zręcznościowy model jazdy, a także klimatyczne tory ulokowane w największych metropoliach świata. Odwiedzimy zatem m.in. Detroit, San Francisco, Mediolan czy Tokio. Wszystko to dopełnia przyjemna kampania dla pojedynczego gracza oraz naprawdę przyzwoita, jak na tamte czasu, oprawa audiowizualna. Jeżeli lubicie wyścigi, z pewnością nie przejdziecie obok tej produkcji obojętnie.

Warto się pośpieszyć bo akcja trwa jeszcze nieco ponad dobę. Klucze zgarniecie na stronie Humble Store.

ASUS na CES pokaże kolejne urządzenia z serii Zen

Nie jest niespodzianką, że na targach CES 2017 zobaczymy kolejne premiery ASUS-a. Firma uchyla rąbka tajemnicy i buduje napięcie przed swoją konferencją. Wiemy na pewno, że będzie ona poświęcona nowym produktom z serii Zen, które są właściwie najważniejszą obecnie linią w portfolio tajwańskiej firmy. Niestety trudno powiedzieć, co to konkretnie może być. Zen to bowiem zarówno smartfony, jak i tablety, smartwatche czy ultrabooki. Niewiele mówi też hasło przewodnie "Zennovation". W każdym razie zapowiada się ciekawie. A dodam, że będziemy na CES 2017 na miejscu (w tym na konferencji ASUS-a), więc spodziewajcie się relacji z pierwszej ręki.

Uber bardziej społecznościowy

Brzmi to dość kuriozalnie, ale najnowsza aktualizacja aplikacji mobilnej Ubera (może u Was jeszcze nie być dostępna, więc uzbrójcie się w cierpliwość) wprowadza funkcje społecznościowe. O ile jeszcze da się zrozumieć możliwość wykorzystania lokalizacji naszych znajomych jako np. punktu docelowego podróży, to już integracja ze Snapchatem wydaje się przesadą. Oznacza to w praktyce tyle, że jeżeli mamy na swoim urządzeniu zainstalowane obie aplikacje, otrzymamy w Snapchacie dostęp do zupełnie nowych filtrów, które m.in. pokazują szacowany czas przyjazdu na miejsce. Cóż... będziecie mogli poinformować swoich znajomych o przybyciu w dość nietypowy sposób. A może typowy? Sam już nie wiem.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu