Antyweb Poleca

Święta będą inne niż wszystkie, ale pomysłów na idealne prezenty mamy niezmiennie wiele!

Kamil Świtalski
Święta będą inne niż wszystkie, ale pomysłów na idealne prezenty mamy niezmiennie wiele!
1

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. I choć tegoroczne uroczystości z nimi związane bez wątpienia będą inne od tego, do czego byliśmy przyzwyczajeni, to jedna rzecz pozostaje bez zmian. Kochamy obdarowywać siebie i swoich najbliższych podarunkami, które posłużą im na lata!

Z tej okazji nie mogło u nas zabraknąć poradnika prezentowego w którym doradzamy co warto kupić. Całość podzielona została na dziesięć kategorii — aby nawigacja była jeszcze wygodniejsza — wszystko to z opcją filtrowania cen. Nie zabrakło także poradników, w których redakcyjnie doradzamy co i dlaczego warto kupić — wszystko to znajdziecie w Prezentowniku Antyweb 2020!

Wybór prezentów dla najbliższych jak zwykle pozostaje kwestią bardzo osobistą — ale w naszym prezentowniku znalazły się starannie wyselekcjonowane produkty, z których sami na co dzień z przyjemnością byśmy korzystali. Zadbaliśmy przy tym o wszechstronność i zróżnicowanie cenowe — jak wiadomo tablet tabletowi jest nierówny, podobnie sprawy mają się ze smartfonami i akcesoriami.

Katalog to 10 kategorii tematycznych oraz 4 przedziały cenowe. Rozbudowany dział z komputerami to nie tylko laptopy dla każdego, ale także podzespoły do PC i dodatki. W dziale z akcesoriami znajdziecie zarówno użyteczne gadżety do Waszych laptopów, jak i niezbędne elementy wyposażenia każdego komputera pokroju klawiatury czy myszki. Nie zabrakło również inspiracji na prezenty do domu, z których ucieszy się cała rodzina! Kategoria Smart Home z roku na rok puchnie i rozwija się o nowe produkty. Są także rozmaitości dziedziny wearables - opaski i inteligentne zegarki. W naszym katalogu tonę inspiracji znajdą też gracze - specjalnie dla nich przygotowaliśmy osobny dział z gamingiem.

Serdecznie zachęcamy wszystkich do zainspirowania się naszymi rekomendowanymi prezentami, a w razie wątpliwości: nie wahajcie się pytać!

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu