Microsoft

Najciekawszy Surface właśnie trafia do Polski. Zobacz ile kosztuje

JS
Jakub Szczęsny
28

Surface Studio 2, Surface Pro 6 oraz Surface Laptop 2 właśnie trafiły do polskiego sklepu Microsoftu i są dostępne w ramach przedsprzedaży. Polski oddział giganta rozpoczyna nowy rok z odświeżoną ofertą urządzeń swojej biznesowej marki: wreszcie możemy powiedzieć, że właściwie cała gama sprzętów Surface jest dostępna w naszym kraju. Przy okazji: tak, jest odrobinę drogo.

Surface Studio 2 - czyli Microsoft dokopuje iMakom oraz Makowi Pro

Bezpieczniej jest powiedzieć: "oferuje alternatywę". O ile rzeczywiście można mówić o całkiem ostrej rywalizacji między Microsoftem i Apple, trzeba być przy tej okazji w porządku i powiedzieć, że trudno jest porównywać iMaki, Maka Pro do Surface Studio. Owszem, to podobna klasa urządzeń, ale... środowiska, w których pracują to już bardzo poważna różnica.

Surface Studio 2 to połączenie niebagatelnego designu z odpowiednią mocą obliczeniową do zastosowań profesjonalnych. A przynajmniej tak twierdzi Microsoft: w środku, oprócz doskonale znanego w środowisku mechanizmu Zero Gravity Hinge (pozwalającego na pracę w dwóch trybach) znajdziecie świetny wyświetlacz o przekątnej 28 cali (PixelSense) z panelem dotykowym, procesor Intel Core i7 oraz samodzielną kartę grafiki GeForce.

Surface Studio 2 w przedsprzedaży. Najniższa cena? 18 999 złotych...

Ale Surface Studio to nie tylko komputer - wraz z tym sprzętem zadebiutowało również bardzo osobliwe akcesorium - Surface Dial. W Sklepie Microsoftu możecie zamówić również ten sprzęt: tutaj już nieco taniej - 499 złotych.

Surface Pro 6 - czyli "stonowana ewolucja"

W najnowszej generacji urządzenia Surface Pro, Microsoft zdecydował się na wyewoluowaniu tego, co było po prostu dobre w poprzednikach. Po raz pierwszy od wielu lat pojawił się także czarny, elegancki wariant biznesowego sprzętu. Zdecydowano się na najnowsze procesory oraz jeszcze lepsze czasy pracy na jednym cyklu ładowania.

Najtańszy Surface Pro 6 z akcesorium Surface Pen kosztuje 4699 złotych. Sprawdźcie inne oferty w przedsprzedaży Microsoftu

Surface Pro 6 - premiera. Co o nim sądzi Antyweb?

Do grona nowości dołącza również Surface Laptop 2

Surface Laptop w Polsce zadebiutował w 2017 roku. Natomiast początek 2019 jest dobrym momentem na to, aby pomówić o jego następcy nad Wisłą. "Dwójka" to oczywiście jeszcze większa wydajność, jeszcze lepsze podzespoły i po raz kolejny - skupienie się na tym, co było dobre w pierwszej generacji. 13,5 - calowy ekran PixelSense, procesory Intel Core ósmej generacji oraz... świetna klawiatura pokryta Alcantrą to zdecydowanie najważniejsze wyróżniki tego nieprzeciętnego sprzętu.

Surface Laptop 2 - najniższa cena to 5199 złotych. Sprawdź inne oferty

Surface Laptop 2 na Antyweb. Jak nam się podoba "dwójka"?

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu