Seriale

Suits nareszcie się kończy. Niestety, od razu zostaje zastąpiony spin-offem

WM
Weronika Makuch
10

Serial Suits 17 lipca powraca po raz ostatni. To jednak nie koniec przygody ze znanymi fanom bohaterami.

Suits, najprościej mówiąc, jest amerykańskim serialem o prawnikach. Główny bohater, Mike Ross, ma fotograficzną pamięć. Przez pewien zbieg okoliczności zostaje zatrudniony w znanej firmie prawniczej z Nowego Jorku, która wybiera wyłącznie kandydatów po Harvardzie. Problem w tym, że Ross tej uczelni nie ukończył. Na domiar złego - nie ukończył właściwie żadnej uczelni. Przez pierwsze sezony oglądaliśmy zmagania głównych bohaterów, nie tylko z kolejnymi sprawami, ale również z tym sekretem. Serial zebrał na tyle dużą rzeszę fanów, aby otrzymać osiem sezonów. Właśnie zapowiedziano dziewiąty, który będzie jednocześnie ostatnim. Jednak to nie do końca koniec przygody z Suits.

Zapowiedziano ostatni sezon Suits oraz spin-off

https://www.instagram.com/p/BzDaAZ1BzU-/?utm_source=ig_web_copy_link

Lojalnie ostrzegam tych, którzy nie mieli jeszcze do czynienia z Suits. Od tego momentu możecie natrafić na drobne spojlery. Co więc czeka fanów w ostatnim sezonie? Rzecz jasna kolejne prawnicze starcia. W poprzednich sezonach działo się sporo. Bohaterowie przeżywali wzloty i upadki. W kancelarii bywały oczywiście rotacje. Jedni odchodzili, przychodzili kolejni. Z firmy zniknął chociażby Mike Ross (Patrick J. Adams) wraz z żoną, Rachel Zane (Meghan Markle). O ile istnieje jakaś szansa na zobaczenie Rossa w gościnnym występie w ostatnim sezonie, tak trudno spodziewać się powrotu Zane. Meghan jest obecnie zajęta byciem księżną Sussexu i żoną księcia Henryka. Na przestrzeni kolejnych sezonów z kancelarii zniknęła również Jessica Lourdes Pearson (Gina Torres). O jej powrót możemy być jednak spokojni.

Ten serial miał fantastyczny początek, ale trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść

Nadchodzi nie tylko ostatni sezon Suits, ale również kolejny serial oparty na losach byłej szefowej nowojorskiej kancelarii - Pearson. USA Network zaprezentowało widzom zwiastuny obu produkcji w tym samym czasie, aby podkreślić ich wzajemne powiązanie . Oba seriale będą miały premierę 17 lipca. Pearson pracuje obecnie w Chicago, próbując wyrobić sobie tam równie znaczącą pozycję, co w Nowym Jorku. Zwiastun wskazuje, że kobieta zaangażowała się również w działania polityczne. Biorąc pod uwagę połączone zwiastuny, możemy spodziewać się, że bohaterowie obu produkcji wciąż będą kooperować. Fani spodziewają się występu Pearson w ostatnim sezonie Suits oraz znaczącej roli Harveya Spectera (Gabriel Macht) w pierwszym sezonie Pearson.

Najlepsze smart TV według Netflixa. Znamy pełną listę

Czy tak się faktycznie stanie, dowiemy się dopiero po premierze. Trzymam kciuki szczególnie za Suits. Oby serial otrzymał godne zakończenie i zachęcił fanów, którzy porzucili go już dawno, aby wrócili do seansu. Sama poddałam się w okolicach piątego sezonu, jednak wizja zamknięcia historii kusi mnie, aby odświeżyć losy nowojorskich prawników. Pozostaje tylko pytanie, gdzie będziemy mogli to wszystko obejrzeć? Do tej pory Netflix udostępnił 6 z 8 sezonów. Nie wiemy jeszcze, czy i kiedy na platformie pojawią się finałowe odcinki.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu