Ciekawe strony

Strona www, fanpage oraz mobilna wersja w pakiecie i za darmo

Grzegorz Ułan
Strona www, fanpage oraz mobilna wersja w pakiecie i za darmo
11

Wiem, że część z Was powie o tego typu serwisach, iż "psują rynek". Tylko czy naprawdę, każda firma ma potrzebę tworzenia skomplikowanych i złożonych serwisów za duże pieniądze, zwłaszcza na starcie swojego biznesu? Serwis Sidengo powstał właśnie dla takich małych firm, które już na starcie chciałyb...

Wiem, że część z Was powie o tego typu serwisach, iż "psują rynek". Tylko czy naprawdę, każda firma ma potrzebę tworzenia skomplikowanych i złożonych serwisów za duże pieniądze, zwłaszcza na starcie swojego biznesu? Serwis Sidengo powstał właśnie dla takich małych firm, które już na starcie chciałyby zaistnieć kompleksowo w Internecie.

Mówię kompleksowo, gdyż serwis ten umożliwia stworzenie prostej wizytówki firmy w dosłownie 5 minut, która dostosowana jest automatycznie do wyświetlania na urządzeniach mobilnych. Można ją również zamieścić jako stronę firmową na Facebooku.

Cała procedura tworzenia strony ogranicza się do wypełnienia w prostym kreatorze dostępnych pół, dodania nowych sekcji, podstron oraz loga. Możemy też dodawać galerię zdjęć czy też filmy z YT.

Nie zabrakło też prostego formularza kontaktowego wraz z mapą lokalizacji.

W efekcie uzyskujemy wizytówkę www w takiej postaci (oczywiście, tło można dowolnie zmieniać w zależności od branży:):

Wersja mobilna wydaje się jeszcze niedokończona, przynajmniej na Androidzie jest problem z nawigacją po podstronach. Ale po dopracowaniu szczegółów technicznych taki serwis ładnie będzie się prezentować na urządzeniach mobilnych.

Integracji ze stroną firmową nie przeprowadzałem, jednak na głównej stronie serwisu, gdzie mamy wyszczególnione wszystkie udostępniane funkcje, wygląda to następująco:

Dodatkowo mamy do dyspozycji swoją tablicę z ustawieniami serwisu. Możemy tam zintegrować naszą stronę z FB, podpiąć pod własną domenę, zmienić ikony serwisu czy nawet wygenerować swój kod QR.

Na chwilę obecną można stworzyć na swoim koncie jeden taki serwis www. W przyszłości planowane jest dodanie możliwości wygenerowania kolejnych, podejrzewam, iż za dodatkową opłatą. Jako opcja dla firmy na szybkie stworzenie sobie prostej wizytówki, ten projekt sprawdzi się według mnie znakomicie.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

fanpage