Spotify

Stranger Things w Spotify! Jak przedostać się na Drugą Stronę?

Konrad Kozłowski
Stranger Things w Spotify! Jak przedostać się na Drugą Stronę?
10

Premiera drugiego sezonu Stranger Things nadchodzi wielkimi krokami. Cała seria trafi na Netflix już w ten piątek, 27 października, ale zanim to nastąpi możemy przejść na Drugą Stronę dzięki Spotify.

Druga Strona to oczywiście alternatywny świat/linia czasowa, z którą do czynienia (nie)stety mają nasi główni bohaterowie. Jest ciemna, tajemnicza i mroczna, ale wszyscy chcemy poznać więcej informacji na jej temat - liczymy, że drugi sezon Stranger Things wyjaśni kilka najbardziej frapujących nas zagadek, choć można śmiało podejrzewać, że poznamy.

Soundtrack z 2. sezonu Stranger Things już jest. Najlepiej słuchać w Spotify

W oczekiwaniu na premierę drugiej serii można już delektować się ścieżką dźwiękową z serialu, która miała cyfrową premierę. Do wyboru są oczywiście takie sklepy jak iTunes, czy Muzyka Google Play, ale większość z nas prawdopodobnie skieruje się ku usługom streamingowym - tam też nie zabraknie tego albumu. Jeśli miałbym Wam coś doradzić, to powinniście wybrać Spotify, a za powód podam niespodziankę, jaką przygotowali dla nas włodarze serwisu we współracy z Netflixem.

Po rozpoczęciu odtwarzania któregokolwiek z dostępnych już trzech krążków z muzyką ze Stranger Things czeka nas wycieczka na Drugą Stronę. Pasek postępu będzie źródłem strumienia światła (niczym latarki), natomiast całe otoczenie przybierze ten mroczny i tajemniczy styl. Kto wie, może jeśli zaczekacie wystarczająco długo, to napotkacie kogoś lub coś, czego wcale spotkać nie mielibyście ochoty...?

Aha, Druga Strona aktywuje się tylko w przeglądarkowej wersji usługi, więc musicie z niej skorzystać zamiast aplikacji desktopowej, włączając na przykład soundtrack z 2. sezonu Stranger Things.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu