Filmy

Musicie zobaczyć! Zwiastuny Stranger Things 2, Justice League, Thor: Ragnarok, Westworld 2 i więcej

Konrad Kozłowski
Musicie zobaczyć! Zwiastuny Stranger Things 2, Justice League, Thor: Ragnarok, Westworld 2 i więcej
7

To była niezwykle bogata w zwastuny noc - na Comic-Conie w San Diego zaprezentowane zostały zapowiedzi wielu wyczekiwanych produkcji, w tym nowych sezonów Stranger Things i Westworld oraz Ligi Sprawiedliwości, Thor: Ragnarok oraz (nieoficjalnie) Avengers: Infinity War.

Stranger Things  - sezon 2

Doczekaliśmy się! Pełnoprawny zwiastun drugiego sezonu Stranger Things rozbudza ogromny apetyt i nie mogę uwierzyć, że na premierę będziemy czekać aż do 27 października. Trailer sugeruje, że ocalony w pierwszej serii Will nie ma się czego obawiać, za to martwić się o siebie powinni wszyscy pozostali. I ta muzyka! Thriller Micheala Jacksona dobrany fenomenalnie.

Justice League (Liga sprawiedliwości)

Nie zlinczujcie mnie, ale jako fana DC poniższy zwiastun Ligi Sprawiedliwości wcale mnie nie przekonuje, że to będzie udana produkcja. Za plus na pewno można uznać poprawę efektów, które poczyniono względem poprzednich materiałów promocyjnych, lecz sama fabuła wydaje mi się nazbyt banalna, prostolinijna i mało intrygująca. Ponad 4 minuty mogą Was zachęcić lub zniechęcić. Co myślicie?

Thor: Ragnarok

Na temat zwiastunu nowego Thora natrafiłem jedynie na skrajne komentarze - od zachwytów po rozczarowania. Nie brakuje opinii, że to najlepszy zwiastun imprezy w San Diego. Ten tytuł przyznałbym jednak Netfliksowi za zapowiedź drugiego sezonu Stranger Things. Nie jestem zwolennikiem postaci Thora, ale film zapowiada się bardzo ciekawie.

Westworld - sezon 2

HBO szykuje się do debiutu pierwszej serii Westworld na DVD, Blu-Ray oraz 4K Ultra HD Blu-Ray, a tymczasem serwuje nam zapowiedź drugiego sezonu. Mnóstwo ciał i krwi, mało akcji, niezły klimat - przekonajcie się sami.

Riverdale - sezon 2

Riverdale okazało się cholernie dobre, dlatego nie dziwi mnie gorąca atmosfera wokół drugiej serii. Dzięki Comic-Con mamy szansę zobaczyć nieudane ujęcia z pierwszego sezonu i oficjalny trailer drugiej serii.

Star Trek: Discovery

Netflix bierze się za Star Treka i nareszcie możemy zobaczyć na własne oczy pierwsze efekty. Do premiery serii pozostało jedynie kilkadziesiąt dni - odliczamy do 25 września.

Avengers: Infinity War

Jak na razie nieoficjalnie, ponieważ globalna premiera zwiastunu zaplanowana na jesień, ale możemy zerknać na zapowiedź nowych Avengersów. Jakoś jest jaka jest, jeżeli jesteście niecierpliwi i chcecie poznać już teraz ogólny zarys tego co zobaczymy w przyszłym roku, to macie okazję. (Zwiastun może być usunięty za jakiś czas).

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu