Netflix

Teraz filmy i seriale na Netfliksie będą brzmieć tak dobrze, jak nigdzie indziej

Paweł Winiarski
Teraz filmy i seriale na Netfliksie będą brzmieć tak dobrze, jak nigdzie indziej
11

Netflix wciąż się rozwija i poza jakością obrazu stawia też na jakość dźwięku. W serwisie debiutuje właśnie pierwszy film z dźwiękiem Dolby Atmos.

Dolby Atmos robi wrażenie - na świecie jest w tej chwili trochę ponad 1,5 tysiąca kin oferujących taki dźwięk, więc nawet namiastka we własnych czterech kątach będzie niezłą atrakcją.

Dziś w serwisie Netflix debiutuje pierwszy film, w których usłyszymy dźwięk w technologii Dolby Atmos - jest to Okja w reżyserii Bonga Joon Ho. Niedługo do filmu dołączą kolejne produkcje, które otrzymają dźwięk w AT, będą to odpowiednio

BLAME! - 28 lipca

Notatnik śmierci (25 sierpnia)

Bright (grudzień)

Kierowca (2017 rok)

Jaki sprzęt?

Xbox One i Xbox One S, do konsol Microsoftu wkrótce dołączą telewizory LG OLED z 2017 roku. Aby cieszyć się dźwiękiem Dolby Atmos z konsol Xbox, należy podłączyć je do kompatybilnego zestawu kina domowego, telewizora, soundbara lub słuchawek z wykorzystaniem funkcji Dolby Atmos dedykowanej dla słuchawek i dostępnej w aplikacji Dolby Access w sklepie Xbox Store. Telewizory LG OLED mają natomiast wbudowany komponent Dolby Atmos. Firma donosi, ze technologia ma być w niedługim czasie udostępniona również na innych urządzeniach.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Netflix