Polska

Staże w PayPal, Bridgestone i innych dla polskich studentów i absolwentów

GU
Grzegorz Ułan
2

Trzeba przyznać, że Gumtree dość intensywnie zaznacza ostatnio swoją dziesięcioletnią już aktywność w polskiej sieci. Zaczęli od interesującego badania aktywności polskich studentów i absolwentów na rynku pracy - Aktywni+. Później bezpłatne WiFi na Polu Mokotowskim, z którego mogą korzystać, między...

Trzeba przyznać, że Gumtree dość intensywnie zaznacza ostatnio swoją dziesięcioletnią już aktywność w polskiej sieci. Zaczęli od interesującego badania aktywności polskich studentów i absolwentów na rynku pracy - Aktywni+. Później bezpłatne WiFi na Polu Mokotowskim, z którego mogą korzystać, między innymi, studenci pobliskiej Politechniki, a teraz niejako uwieńczeniem całości, jest nowa akcja dla studentów i absolwentów polskich studiów - StartDoKariery.pl.

Akcja, objęta honorowym patronatem Ministerstwa Gospodarki, przeznaczona jest dla wszystkich studentów i absolwentów, którzy nie ukończyli jeszcze 28-go roku życia. Wystarczy wypełnić aplikację, by zdobyć szansę stażu w takich firmach jak Bridgestone, Home Broker, PayPal, Fellowes czy Foodpanda.

Każde zgłoszenie będzie przeanalizowane i sprawdzone przez specjalistów z firmy Grafton Recruitment i przekazane wraz z rekomendacjami do wspomnianych partnerów akcji. Najciekawsze aplikacje dadzą szansę na staż w tych firmach. Jest więc o co się starać, może to być interesująca szansa i początek kariery od razu po studiach.

Najpóźniej do 11 lipca 2014 r wybrani uczestnicy akcji zostaną poinformowani o zakwalifikowaniu się do tego programu. Pozostali mogą wziąć udział w warsztatach, gdzie będzie można zdobyć przydatną wiedzę z zakresu tworzenia wyróżniających się życiorysów oraz listów motywacyjnych. Czas zgłoszeń, zarówno do akcji StartDoKariery, jak i do samych warsztatów jest ograniczony w zależności od miejscowości. Kalendarz znajdziecie na tej stronie.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu