Moje przemyślenia

Startups.antyweb.pl - nowe otwarcie!

Grzegorz Marczak
9

Dzięki umiejętnościom kolegi Adama Stankiewicza (blogip.pl), startups.antyweb.pl jest teraz integralną częścią mojego bloga. Podstrona ta nie tylko jest zasilana przez Flakera treściami ale również komentarzami, które nie różnią się jeśli chodzi o wygląd niczym w stosunku do oryginalnych komentarzy...

Dzięki umiejętnościom kolegi Adama Stankiewicza (blogip.pl), startups.antyweb.pl jest teraz integralną częścią mojego bloga. Podstrona ta nie tylko jest zasilana przez Flakera treściami ale również komentarzami, które nie różnią się jeśli chodzi o wygląd niczym w stosunku do oryginalnych komentarzy na Antyweb. Startupy można oczywiście komentować również z poziomu bloga. Efektem będzie dodanie komentarza na Flakerze, który natychmiast wyświetla się pod wpisem. Niestety komentarze na chwilę obecną będą dodawane na flakrze pod kontem użytkownika Anonim.


Informacje z Flakera ubrane w szaty Antyweb

Oczywiście do pełnej integracji jeszcze daleko, i pewnie jeszcze sporo problemów musi być rozwiązane. Myślę jednak, że to co zrobił Adam z startups.antyweb.pl jest świetnym przykładem na to, że nasze zaangażowanie w serwisach typu Blip czy Flaker może też pomóc zbudować dodatkową treść na naszym blogu czy naszej stronie internetowej.

Następnym krokiem jaki chciałbym zrobić z startups.antyweb.pl jest zintegrowanie publikowanych na tej stornie informacji z głównym RSS-em bloga. Nie chodzi mi oczywiście o zasypanie RSS-ów wpisami ale o potraktowanie wpisów z startups.antyweb.pl zbiorczo i stworzenie z nich np. jednego wpisu dziennie.

Ps. Jeśli zauważycie jakiś problem z działanie czy też układem startups.antyweb.pl to proszę o informację.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Startupantyweb