Felietony

BlipLabs.pl - czyli wszystko dla Blipa!

Grzegorz Marczak
BlipLabs.pl  - czyli wszystko dla Blipa!
18

Blip jako coraz bardziej popularne narzędzie do komunikacji i wymiany informacji, praktycznie co chwila wzbogacany jest o nowe dodatki, narzędzia i aplikacje pozwalające na różne sposoby i z różnych urządzeń korzystać z tego serwisu. W porównaniu do innych Twittero podobnych serwisów w Polsce, Bl...

Blip jako coraz bardziej popularne narzędzie do komunikacji i wymiany informacji, praktycznie co chwila wzbogacany jest o nowe dodatki, narzędzia i aplikacje pozwalające na różne sposoby i z różnych urządzeń korzystać z tego serwisu.

W porównaniu do innych Twittero podobnych serwisów w Polsce, Blip ma chyba największą i najbardziej zaangażowaną społeczność, która tworzy różnego rodzaju rozszerzenia dla tego serwisu. Na blogu blipa przeczytałem o BlipLabs.pl nowym serwisie który agreguje wszystkie dodatki jakie do tej pory powstały dla tego serwisu.Świetny pomysł szczególnie dla początkujących (ale i nie tylko, ponieważ sam też chętnie przejrzę i skorzystam), którzy w bardzo łatwy sposób mogą znaleźć użyteczne programy, dodatki do blogów, widgety i aplikacje wspomagające. Do tego mamy ranking i informacje o najpopularniejszych rozszerzeniach.

Wszytko wykonane estetycznie, z odpowiednim podziałem na kategorie i opisami poszczególnych programów. Jeśli zamierzacie zacząć swoją przygodę z Blipem jest to miejsce, które na pewno warto na początku odwiedzić.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

blip