Promocje

Startuje zimowa wyprzedaż na GOG. Ponad 50 gier taniej aż do -90% i darmowa gra

PW
Paweł Winiarski
3

Zima to piękny okres dla miłośników gier, którzy przy okazji lubią kupować gry w atrakcyjnych cenach. Właśnie ruszyła specjalna, 14-dniowa Wyprzedaż Zimowa na GOG.com. Co kupimy taniej?

Zanim przejdziemy do obniżek - miła niespodzianka, czyli tak zwana "darmoszka. Świątecznym prezentem dla graczy ma być darmowe Grim Fandago Remastered. To klasyk, obok którego nie można przejść obojętnie. Na jego dodanie do biblioteki macie jednak tylko 2 dni, można to zrobić do 14 grudnia, do godziny 15:00.

Kolejną niespodzianką są bezpłatne gry za zrobienie zakupów. Każda złotówka wydana w trakcie Wyprzedaży Zimowej sumuje się i pozwala otrzymać westernowe Hard West po wydaniu minimum 50 złotych oraz kosmiczne Master of Orion (2016 rok) po wydaniu minimum 130 złotych. Dotyczy to zarówno gier w zimowej ofercie, jak i kart do GWINTa.

Można ponadto kupować gwiazdki za 9,99 zł, każda z nich zawiera grę niespodziankę.

Jakie gry w promocji?

Wyprzedaż Zimowa to przynajmniej kilka świetnych pozycji w niższych cenach: Wiedźmin 3: Dziki Gon GOTY (-60%), Cuphead (-15%) Heroes of Might and Magic III (do -85%), Everspace (-50%), Darkest Dungeon (-60%), Virginia (-90%), Torment: Tides of Numenera (-50%), Tyranny (-60%) i wiele innych gier, bundli oraz kolekcji!

Nowe oferty w Wyprzedaży Zimowej mają pojawiać się codziennie, a znajdziecie je na stronie GOG. Udanych łowów.

Tegoroczna Wyprzedaż Zimowa na GOG.com potrwa do 26 grudnia, do godz. 23:59.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: