Gry

Sequel Star Wars Jedi: Fallen Order już za kilka miesięcy? Steam zdradza datę premiery

Patryk Koncewicz
0

Zgodnie z przeciekiem w Star Wars Jedi: Survivor zagramy już w marcu

Choć ani Electronic Arts, ani Respawn Entertainment nie pisnęli na ten temat jeszcze słowa, to wszystko wskazuje na to, że poznaliśmy długo wyczekiwaną datę premiery Star Wars Jedi: Survivor – kontynuację świetnego Fall Order. Wszystko przez przeciek na Steamie.

Wyciek kontrolowany?

Z grami na licencji Gwiezdnych Wojen bywa… różnie. Z ponad 100 tytułów osadzonych w uniwersum Star Wars da się wyróżnić zaledwie kilka perełek, a perypetie Cala Kestisa bez wątpienia do nich należą. Opowieść o losach zakonu Jedi po wielkiej czystce z Rozkazu 66 debiutowała w 2019 roku, zbierając świetne opinie graczy i krytyków.

EA informowało, że kolejna odsłona Star Wars Jedi ukaże się gdzieś pomiędzy styczniem a marcem 2023, ale do tej pory nie opublikowano żadnych konkretów. No, przynajmniej ze strony wydawcy, bo Steam pokusił się już o dokładny termin premiery. Na platformie od Valve pojawiła się zakładka gry z datą 15 marca 2023 i grafikami przedstawiającymi przedpremierowe dodatki.

Informacje zostały szybko usunięte, ale w sieci zachowały się zrzuty ekranu, na których widać przedmioty kosmetyczne dla postaci oraz bonusowy ekwipunek.

Akcja Star Wars Jedi: Ocalały będzie rozgrywać się 5 lat po wydarzeniach z Fallen Order, a gracze ponownie wcielą się w Cala – jednego z ostatnich rycerzy Jedi. Zepchnięci przez Imperium na rubieże galaktyki spróbujemy ocalić nie tylko siebie, ale i przyszłość całego zakonu.

Obrazek wyróżniający: EA

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

news