Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
Moje przemyślenia

Stacja7 dla tych którzy chcą rozmawiać o religii

GM
Grzegorz Marczak
13

Ciekawa inicjatywa Szymona Hołowni który uruchomił magazyn dla tych którzy chcą rozmawiać o religii. Dla mnie Hołownia to facet który potrafi o tych sprawach rozmawiać, nie mający skrajnych przekonań, osoba którą można chyba nazwać nowoczesnym katolikiem i jednocześnie showmanem. Wprawdzie w wielu p...

Ciekawa inicjatywa Szymona Hołowni który uruchomił magazyn dla tych którzy chcą rozmawiać o religii. Dla mnie Hołownia to facet który potrafi o tych sprawach rozmawiać, nie mający skrajnych przekonań, osoba którą można chyba nazwać nowoczesnym katolikiem i jednocześnie showmanem. Wprawdzie w wielu poglądach się z nim nie zgadzam ale szanuje jego opinię i chętnie go słucham.

Stacja7 którą jak rozumiem uruchomił i firmuje to właściwie nie magazyn ale taki portal z informacjami, wywiadami, felietonami itp. Wszystko zrobione w nowoczesnym stylu który miesza ze sobą układ natemat i tvn24. Duże zdjęcia, przejrzyście i czysto z dużą ilością multimediów. Stacje7 przygotowało ARTEGENCE tak więc stare internetowe wygi.

Jeśli miałbym się czepiać do czegoś w tym portalu to są to dwie rzeczy. Responsive design, który ciągle jeszcze nie przy każdej wielkości strony wygląda dobrze oraz dziwne ukrycie wręcz komentarzy (spróbujcie je znaleźć) w niektórych tekstach. Pozwolono tez czytelnikom na zaznaczenie fragmentów tekstu które się komentuje. Wygląda to dziwnie ale pomysł ciekawy (mieliśmy kiedyś coś takiego na AW).

Tak wygląda komentarz do fragmentu tekstu

Zanim jednak serwis rozpędzi się na dobre (a moim zdaniem przyda się takie miejsce w sieci) warto od razu przemyśleć sprawę moderacji komentarzy. Już przy 2 artykule trafiłem na jakiś niewybredny tekst trolla a jak wszyscy wiemy religia w Polsce przyciąga jeszcze większe skrajności. Bez pomysłu na dyskusje z czytelnikami może się z takiego miejsca zrobić śmietnik pełen agresywnych troli.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

religia