Gry

Podsumowanie konferencji Square Enix na E3 — wszystkie zapowiedzi i trailery!

Kamil Świtalski
4

Konferencja Square Enix z E3 2018 już za nami. Zebraliśmy dla was wszystkie najważniejsze informacje, zapowiedzi i trailery.

Po dość nudnej prezentacji Electronic Arts, pełnej emocji Microsoftu i niespodziewanie wielkiej Bethesdy — nadszedł czas na Square Enix. Zobaczmy co firma przygotowała dla nas tym razem!

Shadow of the Tomb Raider

Chyba nikt nie wierzył, że ta prezentacja obejdzie się bez nowych przygód Lary — i faktycznie, to właśnie one otwierały dzisiejszą prezentację. Jak powiedział reżyser gry — to fragment sekwencji otwierającej. Później zaś nadszedł czas na kapkę rozgrywki. Przypominam — premiera już we wrześniu!

Final Fantasy IV

Nowości zmierzają także do MMO FF IV — będą dodatki (Final Fantasy XIV: Stormblood – Under the Moonlight) i crossoverdo którego załapał się nawet Monster Hunter World.

The Awesome Adventures of Captain Spirit

I znowu Captain Spirit — premiera już 26 czerwca!

Dragon Quest XI

Legendarna seria coraz bliżej Zachodu. Wygląda ślicznie, efektownie i już drżę na myśl o tym, że nie mam tych dziesiątek godzin, które bardzo chciałbym jej poświęcić. Premiera już 4 września!

Babylon's Fall

Nowa gra moich ukochanych Platinum Games trafi na PS4 i PC w przyszłym roku. Trailer za wiele nie zdradza, ale to PG — więc nie może być źle, prawda?

Nier: Automata

Jeżeli ominęła was informacja, że gra pojawi się także na Xbox One — to przypominają. Nie powinna was ominąć, trzeba w nią zagrać — tylko przypominam!

Octopath Traveler

Inspirowane klasyką jRPG które zadebiutuje już 13 lipca na Nintendo Switch z nowym trailerem. No nie ma co ukrywać — wygląda intrygująco!

Just Cause 4

Jest też długa zajawka JC4, w której narrator opowiada o grze i świecie. Jeżeli jesteście miłośnikami serii — prawdopodobnie wam się spodoba, bo filmik wygląda efektownie, nie da się ukryć.

The Quiet Man

Coś nowego, cichego, z akcją... dostaliśmy krótki trailer — na więcej musimy zaczekać do sierpnia.

Kingdom Hearts III

No i kolejny trailer Kingdom Hearts. Nie, nie wnosi nic nowego, ale tak jak mówię — Utady Hikaru zawsze miło posłuchać.

I... to koniec!

Niestety — Square Enix niespecjalnie się w tym roku popisali. Zasypali nas trailerami które w dużej mierze już widzieliśmy. No cóż, niczego więcej się po prawdzie nie spodziewałem — czekam na więcej informacji o nowej grze Platinum Games i to obiecane Final Fantasy, ale te pewnie zobaczymy dopiero u Sony za kilka godzin.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: