Felietony

Lepszej okazji nie będzie. Trzy miesiące darmowego Spotify na zachętę!

Kamil Świtalski
Lepszej okazji nie będzie. Trzy miesiące darmowego Spotify na zachętę!
9

Streaming nie wszystkich jeszcze zdołał do siebie przekonać. Często wspominacie, że Spotify nie jest dla Was najlepszym wyborem przede wszystkim ze względu na jakość oferowaną przez serwis muzyki. Część z Was nie jest przekonana do całej idei streamowania muzyki. Firma od dawna oferowała darmowy okres próbny — przez miesiąc można było testować ich usługi za darmo. I mimo że miesiąc wydawał się wystarczającym czasem by poznać największe plusy i minusy serwisu, najwyraźniej... nie dla wszystkich. Bo od dzisiaj firma rozszerza darmowy okres próbny.

Nie 30 dni, a 3 miesiące darmowego okresu próbnego w Spotify!

Od dzisiaj wszyscy użytkownicy dołączający do Spotify i aktywujący okres próbny, mogą cieszyć się darmowym okresem próbnym przez trzy miesiące — czytamy w oficjalnej informacji prasowej:

Spotify wprowadza przedłużony okres bezpłatnego użytkowania Spotify Premium do swojej nieograniczonej czasowo oferty dla użytkowników na całym świecie. Od dziś mogą z niego skorzystać użytkownicy indywidualni oraz studenci (na rynkach, gdzie plan jest już dostępny), a w nadchodzących miesiącach subskrybenci planu Premium dla rodziny oraz Premium Duo (na rynkach, gdzie oferty zostały już wprowadzone).

Muzyka i podcasty bez reklam na wyciągnięcie ręki. Myślę że lepsza okazja by wypróbować serwis w wersji Premium może się długo nie pojawić, dlatego jeżeli jeszcze nie macie konta w usłudze — warto się zainteresować. Kto wie, może ta straszna jakość okaże się wcale nie być tak złą, jak ją wielu maluje — i na dojazdy do pracy będzie jak znalazł. Nawet jeżeli nie zdecydujecie się na dołączenie do grona płacących użytkowników, to przynajmniej przez te trzy darmowe miesiące.

To był niezwykle ważny tydzień dla Spotify Premium z dwoma kamieniami milowymi – jednym z nich jest wprowadzenie innowacyjnej oferty planu Premium dla rodziny, drugim zaoferowanie bezpłatnych pierwszych 3 miesięcy oferty Premium dla użytkowników, którzy dotychczas nie korzystali z Premium. Te decyzje są potwierdzeniem zaangażowania Spotify w zapewnienie aktualnym użytkownikom Premium najwyższej jakości usług muzycznych i umożliwienie większej liczbie słuchaczy na całym świecie dostępu do bogatej oferty planu Premium. I z pewnością to jeszcze nie wszystko, co planujemy wprowadzić!

Źródło: informacja prasowa

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu