Spotify

Dwie nowe, spersonalizowane, playlisty od Spotify. Bez wątpienia je pokochacie!

Kamil Świtalski
Dwie nowe, spersonalizowane, playlisty od Spotify. Bez wątpienia je pokochacie!
9

Spotify przygotowało dwie nowe, spersonalizowane, playlisty z utworami w których zasłuchiwaliśmy się w ostatnich miesiącach. Sprawdźcie Powtórkę z ulubionych i ulubione na okrągło!

Jeżeli korzystacie regularnie ze Spotify, to prawdopodobnie doskonale znacie ich cykliczne playlisty takie jak Radar Premier czy Odkryj w tym tygodniu. Czasami są bardziej trafione, czasami mniej — ale... są — i pewnie zdarzyło Wam się kilka razy do nich zajrzeć. To generowane dla każdego z użytkowników propozycje, bazujące na odsłuchiwanych przez niego utworach. Teraz dołączają do nich dwie kolejne playlisty działające w podobny sposób: poznajcie ulubione na okrągło oraz powtórkę z ulubionych!

Zobacz też: Spotify wkrótce sprawdzi, czy użytkownicy planu rodzinnego zamieszkują ten sam adres i nie łamią zasad

Obie nowe, generowane cyklicznie, playlisty są o tyle wyjątkowe, że bazują na utworach które lubimy i których już słuchaliśmy w platformie. A przecież to żadna tajemnica, że lubimy piosenki, które juz znamy — i Spotify o tym wie!

Playlista Ulubione na okrągło została stworzona, by użytkownik mógł cieszyć się spersonalizowanymi utworami, które były najczęściej grane w ciągu ostatnich 30 dni. Playlista łączy różnych wykonawców oraz gatunki, dlatego każde jej włączenie gwarantuje niepowtarzalne przeżycia.

Drugą listą jest Powtórka z ulubionych. I właściwie tytuł tej listy... zdradza wszystko!

Powtórka z ulubionych to z kolei świetny sposób na przypomnienie sobie tych piosenek, które użytkownik odtwarzał ponad miesiąc temu. Podobnie jak w przypadku Ulubione na okrągło na playliście znajdą się miks artystów, nastrojów oraz gatunków.

Co ważne, aby piosenki zostały uwzględnione na playlistach — użytkownik musi odsłuchać je co najmniej dwukrotnie: w ostatnich 30 dniach (dla ulubionych na okrągło) lub 31-90 dniach (dla powtórki z ulubionych). Tym razem już nie będzie żadnych wymówek by narzekać na te playlisty, można powiedzieć, że sami je stworzyliśmy. Playlisty czekają już w zakładce Stworzono dla Ciebie.

Źródło: informacja prasowa

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu