Polska

Sposób na uniknięcie kolejek - Carrefour za darmo skompletuje i spakuje Twoje zakupy, musisz tylko je odebrać

Grzegorz Ułan
12

Sieć sklepów Carrefour poinformowała o rozszerzeniu systemu click&collect o zakupy spożywcze, które oprócz zamówienia ich do domu przez kuriera, doczekały się opcji odbioru osobistego i to we wszystkich hiper- i supermarketach Carrefour w Polsce.

Oczywiście, taka opcja nie jest niczym nowym na polskim rynku, ale udostępnienie jej na taką skalę pozwala już w całej Polsce klientom tej sieci na wygodne zamówienie online wybranych produktów spożywczych, które pracownik sklepu skompletuje i zapakuje. Klientom pozostaje tylko w dogodnym momencie, na przykład podczas powrotu z pracy odebrać je w wybranym wcześniej sklepie.

Michał Sacha, członek zarządu, dyrektor marketingu, digital, IT, e-commerce i usług finansowych Carrefour Polska:

Rozwój systemu click&collect dla zakupów spożywczych to wynik konsekwentnie realizowanej strategii omnikanałowości. Obserwujemy i dostosowujemy się do potrzeb naszych klientów, dla których ważna jest oszczędność czasu, bezpieczeństwo zakupów oraz ich komfort, co zapewniamy poprzez oferowanie wielu sposobów przejścia przez proces zakupowy w Carrefour. Stawiając potrzeby klienta na pierwszym miejscu umożliwiliśmy zamówienie zakupów w naszym sklepie internetowym nie tylko z dostawą do domu, ale również z odbiorem w ponad 200 sklepach Carrefour w całej Polsce.

Co trzeba zrobić, by skorzystać z tej opcji wygodnych zakupów? Po zalogowaniu na swoje konto na Carrefour.pl wybieramy - Rozpocznij zakupy, wstępnie określamy przybliżoną swoją lokalizację oraz zaznaczamy - Odbiór w punkcie Carrefour.

Sklep, w którym chcemy odebrać nasze zakupy wybieramy z rozwijanej listy lub na mapie, następnie określamy dzień i godzinę odbioru. To wszystko, możemy rozpocząć zakupy online i odebrać je za darmo w sklepie już skompletowane i zapakowane.

Źródło: Carrefour.pl

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu