Felietony

SPIN_basics - intensywne warsztaty dla startupów

Grzegorz Marczak
SPIN_basics - intensywne warsztaty dla startupów
5

Po raz pierwszy w Warszawie odbędą się 2-dniowe intensywne warsztaty dla startupów: SPIN_basics. SPIN Szkoła Przedsiębiorczości Innovation Nest organizuje je tym razem we współpracy z Reaktorem, dlatego odbędą się one na Żoliborzu – już za tydzień, czyli w piątek i sobotę 22-23 marca. Jeśli mas...


Po raz pierwszy w Warszawie odbędą się 2-dniowe intensywne warsztaty dla startupów: SPIN_basics. SPIN Szkoła Przedsiębiorczości Innovation Nest organizuje je tym razem we współpracy z Reaktorem, dlatego odbędą się one na Żoliborzu – już za tydzień, czyli w piątek i sobotę 22-23 marca.

Jeśli masz pomysł, zastanawiasz się nad „robieniem internetów” albo już je robisz i chcesz sobie nieco uporządkować startupową (nie)rzeczywistość, to poświęć te dwa dni na zdobycie dodatkowej wiedzy oraz inspiracji dla rozwoju swojego projektu. Jeżeli dodatkowo nieobca Ci jest filozofia Customer Development, o której nieco pisałam jesienią na łamach Antyweb, to tym bardziej nie będziesz żałować.

SPIN_Basics to intensywne, 2-dniowe warsztaty oparte o autorskie narzędzie "4 Filary" oraz wykorzystujące metodykę Customer Development. Format zajęć obejmuje: dyskusje o case studies, krótkie wykłady porządkujące chaos przedsiębiorczej rzeczywistość oraz praktyczne warsztaty, podczas których poznajemy i aplikujemy omawiane narzędzia. Ćwiczymy również publiczną prezentację pomysłu/biznesu oraz wymienimy się opiniami na temat tego, co robimy – w gronie uczestników (max. 20 osób) i prowadzących. Będziemy się też integrować podczas nieoficjalnego spotkania networkingowego, w piątek wieczorem . Zgodnie z zasadami Customer Development uczestnicy pracę domową odrabiają PRZED zajęciami – oczywiście otrzymają w tym celu niezbędne materiały.


Kolaż: Jimb40.

UWAGA WAŻNE: zespół SPIN oraz Borys Musielak z REAKTORA, wybiorą spośród uczestników SPIN_basics maksymalnie cztery zespoły, z których każdy otrzyma możliwość 5-minutowej prezentacji podczas najbliższego (po zakończeniu warsztatów) OpenReaktora. To doskonała okazja aby zaistnieć ze swoim projektem w jednym z najlepszych ośrodków skupiających startupowe środowisko w Polsce.

To już ósma edycja SPIN_basics. Wśród „absolwentów” SPIN_basics warto wymienić takie projekty jak: ISTV, KonkursyKreatywne.pl, Jazzy Innovations, Landingi.pl, Homplex, PlaceChallenge, GameTeller, Archimedic… i ponad 40 innych . Zajęcia poprowadzi zespół SPIN, czyli: Marek Kapturkiewicz, Piotr Wilam i moja skromna osoba.

Szczegóły można śledzić na fanpage’ach i stronach: SPIN i REAKTORA. Koszt uczestnictwa wynosi 500zł/1 osobę i 700 zł/2 osoby (zespół).

Zapisy: www.spinschool.co/formularz

Zapraszam!

Agnieszka Skala
@agaskala


http://www.spinschool.co/
www.facebook.com/spincorner
@SPINschool

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Startupwarsztaty