Gry

Spec Ops: The Line za darmo, BioShocki za bezcen. Humble Store z konkretnymi zniżkami na gry 2K Games

Paweł Winiarski
15

Jeśli jakimś cudem nie graliście jeszcze w pierwsze i drugie Borderlandsy, ominęliście obie części BioShocka albo chcecie obkupić się w gry z serii Sid Meier's Civilization, weekendowa promocja Humble Store wydaje się być propozycją dla Was. Weekendowa akcja cenowa trwa do najbliższego wtorku, 31...

Jeśli jakimś cudem nie graliście jeszcze w pierwsze i drugie Borderlandsy, ominęliście obie części BioShocka albo chcecie obkupić się w gry z serii Sid Meier's Civilization, weekendowa promocja Humble Store wydaje się być propozycją dla Was.

Weekendowa akcja cenowa trwa do najbliższego wtorku, 31 marca - nie ma więc na co czekać. Przygotujcie pieniądze, weźcie wirtualny koszyk i idziemy na zakupy.

Jedna z najnowszych gier od 2K Games, czyli recenzowane przez nas niedawno Evolve może nie kosztuje groszy, ale możecie ją zakupić za 37,49 euro, czyli aż o 25 taniej niż normalnie. Zdecydowanie ciekawszą propozycją cenową wydaje się być BioShock Triple Pack za 10,99 euro (-83%) - w paczce znajdziecie BioShock, BioShock 2 i BioShock Infinite w postaci kodów Steam.

Za 9,99 euro kupicie też Sid Meier’s Civilization V w wersji The Complete Edition (-75 %), również o 75% taniej nabędziecie Edycję Kompletną XCOM: Enemy Unknown (7,49 euro). Za połowę ceny (24,99 euro) kupicie natomiast Sid Meier’s Civilization Beyond Earth. 80 % taniej można kupić Borderlands 2 Game of the Year Edition, 75% taniej natomiast edycję GOTY pierwszych Borderlandsów i zwykłe Borderlands 2, które wyceniono jedynie na 4,99 euro.

Wspomniane w tytule notki Spec Ops: The Line kosztuje 80% taniej, zapłacicie za nie jedynie 3,99 euro, ale można dostać je też za darmo. Wystarczy kupić jakąś inną grę od 2K Games, by otrzymać klucz do Spec Opsów bez dodatkowych opłat. Podpowiedź - dobrym interesem w takim układzie może okazać się zakup jednej z najtańszych gier w promocji, Sid Meier's Civilization Complete za 1,24 euro. Wyjdzie 5 zł za dwie fajne, duże gry.

Podobnie jak w przypadku innych promocji z w Humble Store (i Humble Bundle) i tym razem wesprzemy organizacje charytatywne. W tym wypadku 10 procent z naszych zakupów wyląduje na kontach American Red Cross, Child’s Play, Wikimedia, GamesAid i charity: water.

grafika: 1, 2

Źródło

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

promocjahumble bundle