Seriale

South Park na Netfliksie! Ale fanów to na pewno nie zadowoli

Weronika Makuch
19

Miasteczko South Park rozgości się wreszcie na Netfliksie! Szkoda, że nie w pełnej okazałości.

Eric Cartman, Stan Marsh, Kenny McCormick, Kyle Broflovski i wszyscy ich mniej lub bardziej dziwni znajomi zawitają na Netfliksie! Platforma ogłosiła na swoich mediach społecznościowych, że już jutro (tj. 27 września) wszyscy widzowie z Polski będą mieli okazję obejrzeć South Park. Jako fanka tego serialu jestem zachwycona! Jest jednak mały szkopuł. Nie otrzymamy wszystkich sezonów. Na początku pojawią się: 1., 18., 19., 20., 21. oraz kilka dodatkowych odcinków. Nie do końca wiadomo, jak będzie rozwiązana sprawa z tymi dodatkowymi epizodami i które w ogóle zostaną wybrane. Mam nadzieję, że za jakiś czas na Netfliksie pojawią się wszystkie brakujące sezony.

Niepełny South Park pojawi się na Netfliksie w piątek

To ciekawy ruch ze strony Netfliksa, którym po prostu chcą przypodobać się fanom South Parku. Możliwość obejrzenia ulubionych odcinków na platformie, z której i tak korzystamy codziennie, jest bardzo wygodna. Do tej pory wszystkie epizody w języku angielskim oraz hiszpańskim można było obejrzeć na oficjalnej  stronie South Park Studios dzień po premierze w telewizji. Wedle oficjalnych informacji wersję polską możemy dorwać w aplikacji Viacom. Widzowie, którzy mają chęć na obejrzenie czegoś nie z bieżącego repertuaru, nie będą musieli po prostu wchodzić na dodatkową stronę. Oczywiście cała reszta fanów i tak będzie się wiernie do niej kierować, ponieważ tylko tam można obejrzeć 22. i najnowszy, 23., sezon.

Ta gra jest lepsza niż serial! Recenzja South Park: The Fractured But Whole

Dziś debiutuje pierwszy odcinek 23. sezonu South Parku. Zakładam, że upublicznienie informacji Netliksa akurat w ten dzień a także wrzucenie epizodów w piątek (kiedy to zwyczajowo pojawiają się na stronie South Park Studios) nie jest przypadkiem. Akcje marketingowe same się przecież nie zrobią, prawda? Skuszeni Netfliksem widzowie z pewnością chętniej spojrzą teraz na South Park. Przyznam szczerze, że dzięki tej akcji przypomniało mi się, że najwyższy czas na premierę najnowszego sezonu. Kompletnie wyleciało mi to z głowy, więc dziękuję Ci bardzo, Netfliksie!

Rozczarowani powracają w 2. sezonie. Netflix udostępnił pełny zwiastun

South Park to amerykański serial animowany dla dorosłych, który tworzą Trey Parker i Matt Stone dla Comedy Central. Serial jest pełen czarnego humoru, wulgarnego języka i kontrowersyjnych gagów. To wspaniała satyra na temat Ameryki. South Park słynie z umiejętności tworzenia bardzo aktualnych komentarzy. W trakcie wyborów prezydenckich w 2008 roku powstał słynny odcinek About Last Night... Był komentarzem na temat zwycięstwa Barcka Obamy. Oczywiście przygotowania do stworzenia go rozpoczęto wcześniej, ale prace nad epizodem zakończyły się o poranku w dniu emisji.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu