Social Media

Nowości na Snapchacie. Powitajcie rozmowy grupowe!

Jakub Szczęsny
Nowości na Snapchacie. Powitajcie rozmowy grupowe!
6

Konkurenci Snapchata, w tym Facebook bardzo mocno skupili się na kopiowaniu znanych z innowacyjnej platformy komunikacyjnej rozwiązań. Natomiast ten usługodawca postanowił, że wdroży poważniejsze zmiany - od teraz, możecie rozpocząć czat grupowy do 16 osób. Na razie, funkcja dostępna jest w aplikacji na iOS, za niedługo będą mogli się z niej cieszyć użytkownicy smartfonów z Androidem.

Czaty grupowe w Snapchacie usuwane są po 24 godzinach od ich założenia, Snapy mogą być odtworzone tylko raz (na każdego uczestnika konwersacji) i odtworzone ponownie również jeden raz - podobnie jak w przypadku standardowych wiadomości przesyłanych w tej platformie.

Dodatkowo, platforma została wzbogacona o nowe narzędzia - między innymi nożyczki, za pomocą których wytniecie kawałek snapa i stworzycie z wycinka własną naklejkę. Co więcej, wdrożono Paintbrush, za pomocą którego upiększycie wysyłane przez siebie treści podobnie jak w aplikacji Prisma oraz integrację z Shazam - będzie można zidentyfikować utwór bezpośrednio w Snapchacie.


Niedawno uruchomiliśmy serwis z Pracą w IT! Gorąco zachęcamy do przejrzenia najnowszych ofert pracy oraz profili pracodawców.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Snapchat