Felietony

Słuchawki Urbanears dla trzech najlepszych opisów/recenzji aplikacji!

Grzegorz Ułan
Słuchawki Urbanears dla trzech najlepszych opisów/recenzji aplikacji!
22

Wczoraj na łamach AntyApps opublikowaliśmy recenzję aplikacji Soundian. Dziś wspólnie z agencją Engine postanowiliśmy zorganizować dla Was konkurs na Antyweb, w którym nagrodą będą słuchawki Urbanears dla 3 najlepszych recenzji aplikacji Soundian. Aplikacja Soundian Na początek słów kilka o sa...

Wczoraj na łamach AntyApps opublikowaliśmy recenzję aplikacji Soundian. Dziś wspólnie z agencją Engine postanowiliśmy zorganizować dla Was konkurs na Antyweb, w którym nagrodą będą słuchawki Urbanears dla 3 najlepszych recenzji aplikacji Soundian.

Aplikacja Soundian

Na początek słów kilka o samej aplikacji. Przeznaczona jest dla klientów T-Mobile i Heyah!. Pozwala na dodanie przeróżnych dźwięków do naszych rozmów telefonicznych.

Dźwięki te podzielone są na kategorie tematyczne, spośród których możemy wybrać interesujące nas pozycje i przypinać do konkretnych kontaktów w książce telefonicznej. Przed pobraniem aplikacji mobilnej można zapoznać się z katalogiem blisko 1000 dostępnych efektów dźwiękowych na stronie projektu Soundian.

Mi najbardziej do gustu przypadła kategoria Zakłócenia i dźwięki zajętości, które chętnie przyporządkowałbym do natrętnych kontaktów z marketingowych działów niektórych banków czy operatorów komórkowych.

Zasady konkursu

Zasady konkursu są proste. W komentarzach pod tym wpisem prosimy chętnych o umieszczanie swoich opisów/recenzji aplikacji mobilnej Soundian (Android, iOS), spośród których wybierzemy trzy najlepsze pozycje i nagrodzimy słuchawkami Urbanears.

Słuchawki Urbanears

Zwycięzcy konkursu będą mogli wybrać pomiędzy dwoma modelami, a mianowicie MEDIS i PLATTAN, a także wybrać kolor słuchawek. Są to słuchawki wyposażone w mikrofon oraz wygodnego pilota do odbierania połączeń telefonicznych, więc idealnie nadaje się nie tylko do stacjonarnego komputera, ale także do korzystania "w terenie", poprzez podłączenie ich do naszego smartfona.

Regulamin konkursu

Zapraszam więc do pobierania aplikacji Soundian (dostępna na Androida i iOS) oraz opisania jej pod tym wpisem, ale jeszcze wcześniej do zapoznania się z krótkim regulaminem konkursu:

  1. Konkurs rozpoczyna się dziś, czyli 24.06.2014.
  2. Nagrodami w konkursie są słuchawki Urbanears dla 3 najlepszych recenzji aplikacji Soundian.
  3. Zwycięzcy będą mogli wybrać pomiędzy modelami MEDIS i PLATTAN oraz wybrać kolor słuchawek.
  4. Konkurs jest organizowany przy współpracy z agencją Engine.
  5. Czytelnicy, którzy podejmą rękawicę mają dwa tygodnie (czyli do 08.07.2014 do północy) na opisanie aplikacji Soundian w komentarzu pod tym wpisem.
  6. Zwycięzcę wybiera redakcja Antyweb razem ze sponsorem nagrody. Jeśli chodzi o kryteria to liczy się kreatywność oraz dobry merytoryczny opis aplikacji.
  7. Zwycięzca zostanie ogłoszony 09.07.2014.
  8. Organizatorem konkursu jest Antyweb, ewentualne reklamacje można kierować na adres biuro@antyweb.pl, do dwóch tygodni po zakończeniu konkursu.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu