Muzyka

Słuchaj muzyki w bezstratnej jakości dźwięku za darmo przez miesiąc

GU
Grzegorz Ułan
15

Deezer udostępnił wczoraj wersję beta aplikacji do odsłuchiwania muzyki na komputerach z Windowsem i Mac OS. Aplikacja wspiera 16-bitowy format FLAC, co pozwala odtwarzać muzykę w bezstratnej jakości dźwięku.

Niestety tylko w płatnej wersji (do aplikacji nie zalogujemy się bez konta premium). Można to zrobić wykupując konto Premium+, która teraz kosztuje w promocji 0,99 zł za 3 miesiące. Jednak w tej wersji bezstratny format dźwięku będzie działał tylko do końca roku. Po tym okresie, by nadal korzystać bezstratnej jakości dźwięku, będzie trzeba wykupić wersję Deezer HiFi, w komunikacie nie podano w jakiej cenie, ani nie ma jej na stronie oferty. Ale pod tym linkiem widać już, że będzie to koszt 39,99 zł.

Oprócz nowego formatu w samej aplikacji dostępna jest też funkcja Flow, która dobiera nam muzykę na podstawie wcześniej odsłuchanych utworów, dzięki czemu można odkrywać nowe pozycje muzyczne i artystów, na których wcześniej nie trafiliście.

Chciałem osobiście przetestować tę nową jakość dźwięku w aplikacji desktopowej, ale aktualnie nie działa moja forma płatności przez PayPal, z wyłącznie której korzystam w serwisach streamingowych. Najpierw pojawił się komunikat na PayPal o niedostępności tej formy, a później już na stronie Deezer zablokowało mi tę opcję. Mam nadzieję, że to chwilowy problem, z przyjemnością sprawdziłbym jak to działa.

Jeśli Wy nie korzystacie z PayPala, możecie już teraz skorzystać z tej promocji i cieszyć się muzyką w bezstratnej jakości przez miesiąc, a później w normalnej jakości przez kolejne dwa miesiące za 0,99 zł, płacąc kartą płatniczą. To jedyny dostępny sposób, by skorzystać z tej promocji. Poza promocją można płacić jeszcze przez Dotpay i paysafecard.

Jest też opcja darmowa, przez 30 dni można korzystać z konta Premium+ z opcją anulowania subskrypcji przed upływem tego okresu.

Jeśli natomiast chcecie po tym bezpłatnym okresie nadal korzystać z bezstratnej jakości muzyki i wersji Deezer HiFi już za 39,99 zł, skorzystajcie od razu z tego linku do zakupu, klikając w przycisk subskrypcji (nie jest to jeszcze dostępne na stronie z ofertą).

Nowa aplikacja na desktopy do pobrania jest pod tym adresem.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: