2

Skype już prawie działa (video)

Skype powoli podnosi się po wczorajszej dość nieoczekiwanej awarii. Problem, który początkowo wydawał się dotyczyć jedynie części użytkowników szybko przerodził się w poważny kryzys. Na szczęście firma dość dobrze komunikuje się ze społecznością i klientami dość jasno i regularnie informując o przyczynach awarii i postępach w jej naprawianiu. Dzięki temu mimo kryzysowej sytuacji ludzie i […]

Skype powoli podnosi się po wczorajszej dość nieoczekiwanej awarii. Problem, który początkowo wydawał się dotyczyć jedynie części użytkowników szybko przerodził się w poważny kryzys. Na szczęście firma dość dobrze komunikuje się ze społecznością i klientami dość jasno i regularnie informując o przyczynach awarii i postępach w jej naprawianiu. Dzięki temu mimo kryzysowej sytuacji ludzie i klienci mają świadomość, że cały czas ktoś pracuje nad rozwiązaniem problemu.

Poniżej znajdziecie najnowszy video komentarz autorstwa CEO Skype na temat obecnej sytuacji. Wynika z niego, że serwisów wrócił do formy już w 80%. Działają już takie usługi jak komunikator tekstowy, głos i video – nadal jednak trwają pracę nad naprawieniem grupowych video rozmów. Skype zapewnia też, że płacący klienci dostaną darmowe vouchery na usługę.