Felietony

Skydiving w okularach Google (video), przejęli inicjatywę!

Grzegorz Marczak
Skydiving w okularach Google (video), przejęli inicjatywę!
44

Czym może zaskoczyć duża technologiczna korporacja podczas konferencji na której pokazuje swój nowy system, nowy tablet i inne fragmenty własnego ekosystemu? Teoretycznie Apple w tym względzie jest niepokonane - a jednak. Podczas wczorajszej konferencji dla developerów w pewnym momencie na scenę...

Czym może zaskoczyć duża technologiczna korporacja podczas konferencji na której pokazuje swój nowy system, nowy tablet i inne fragmenty własnego ekosystemu? Teoretycznie Apple w tym względzie jest niepokonane - a jednak. Podczas wczorajszej konferencji dla developerów w pewnym momencie na scenę wszedł Siergiej Brin przerywając wystąpienie kolegi i powiedział, że za chwilę uczestnicy zobaczą coś niesamowitego.

I tak też się stało, zobaczcie zresztą sami jak wygląda prawdziwy skydiving widziany oczami skoczka, dzięki okularom Google oraz Hangouts z Google+. To zresztą nie był koniec pokazu związanego z okularami Google.

Oglądając konferencje miałem wrażenie, że Google wreszcie wprowadziło kilka produktów na dobre tory oraz, że są niesamowicie podnieceni projektem związanym z okularami. Tę pozytywną energię widać było podczas wystąpień poszczególnych prelegentów jak również w postawie Siergieja na scenie. Mam wrażenie, że jest to moment w którym Google przejęło inicjatywę (przynajmniej na moment) pokazując nie tylko zestaw bardzo dobrych produktów i rozwiązań ale też swoją innowacyjność.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

GoogleOkulary Google