VOD

Ależ niespodzianka! Świetny Showmax ląduje na konsolach Xbox One!

JS
Jakub Szczęsny
14

Fani platformy VOD oraz posiadacze konsol Xbox One mogą iść do sklepu po szampana - w Sklepie dostępna jest bowiem aplikacja Showmax, za pomocą której możecie korzystać z zasobów usługodawcy również za pomocą urządzenia multimedialnego Microsoftu.

Aplikacja na konsole Xbox One jest dostępna w centralnym repozytorium konsoli za darmo. Po jej pobraniu należy zalogować się tymi samymi danymi, z których korzysta się na stronie Showmax.com. Nowi użytkownicy zaś muszą najpierw stworzyć konto w serwisie i dopiero wtedy mogą skonfigurować swoje konto w aplikacji. Showmax ma dla nich niespodziankę - platformę VOD można testować przez 14 całkowicie za darmo. Jeżeli aplikacja lub biblioteka Wam się nie spodobają, możecie anulować dalsze subskrybowanie usługi. Po zakończeniu okresu próbnego, Showmax będzie wymagał od Was miesięcznej opłaty w wysokości 19,90 zł miesięcznie. To niedużo, biorąc pod uwagę rozmiar zasobów platformy.

Showmax na konsolach Xbox One - to naprawdę świetna wiadomość, że ta usługa ląduje na konsolach Microsoftu

Przewagą nad innymi konkurentami jest fakt, iż platforma bardzo dba o polskiego konsumenta i "nie dodaje niczego, co nie jest zlokalizowane na polski rynek". Dodatkowo, istnieje spora baza materiałów ekskluzywnych, które nie będą dostępne nigdzie indziej. Od kwietnia tego roku daje dostęp do treści również w jakości Full HD, jednak w stosunku do Netflixa i tak wypada blado - najwyższy pakiet giganta VOD zakłada strumieniowanie w rozdzielczości 4K.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: