VOD

Netflix – nowości na wrzesień 2017. Narcos, The Expanse i Star Trek: Odkrycie

KK
Konrad Kozłowski
32

Netflix zaprezentował listę nowości na wrzesień. Wśród nich prym wiodą trzeci sezon oryginalnej produkcji Narcos, premiera Star Trek: Discovery oraz długo wyczekiwana druga seria The Expanse. Poza tym ujrzymy powrót komika Jerry'ego Seinfelda.

Netflix serialami stoi. Takie wrażenie można odnieść analizują zestawienie nowych tytułów w Netflix we wrześniu. Zaczniemy od premiery z przytupem, bo już 1 września zadebiutuje 3. sezon Narcos - jednego z największych hitów wśród oryginalnych produkcji Netflix. Tym razem serial zmieni nieco ton, ale nie będę tłumaczył dokładnie dlaczego - być może wśród czytelników są osoby, które nie widziały poprzednich sezonów. Uwierzcie mi i innym maniakom - warto!

Kolejne tytuły na liście to The Expanse oraz BoJack Horseman. Drugi sezon pierwszego z wymienionych seriali jest chyba najbardziej wyczekiwaną produkcją nie pochodząca ze stajni Netflixa, o czym świadczyły liczne zapytania użytkowników w każdym możliwym miejscu (komentarze, Facebook i Twitter). Końcówka września należeć będzie do Star Treka. Do tej pory widziałem tylko pierwszy, debiutancki sezon serialu, ale już nie mogę się doczekać tegorocznej serii. W międzyczasie nadrobię (lub spróbuję nadrobić) pozostałe, bo Star Trek Odkrycie pojawi się na Netflix 25 września. Wtedy obejrzymy pierwszy odcinek, a każdy następny będzie dodawany co tydzień. Podobnie sytuacja wygląda w przypadku 2. sezonu Strzelca - premiera najnowszego odcinka 6 września, kolejne epizody co tydzień.

Jak zawsze portfolio Netflix będzie pełne filmów dokumentalnych - między innymi o Whitney Houston - oraz tytułów dedykowanych najmłodszym. Najważniejszą dla mnie produkcją będzie jednak Jerry before Seinfeld, czyli pierwsza z trzech produkcji przygotowywanych przez Seinfelda dla Netflix. Premiera tego stand-upu już 19 września i jest to pierwszy z dwóch nagranych występów. Oprócz nich, na Netflix trafią zupełnie nowe oraz wcześniejsze odcinki serii Seinfelda pt. Comedians in Cars Getting Coffee, w której zaprasza gwiazdy komedii (i nie tylko) na przejażdżkę samochodem i kubek kawy (lub herbaty lub innego napoju).

Nie zabraknie filmowych "nowości": Wilk z Wall Street, Ocalony, Kapitan Phillips i American Hustle. Pojawi sie także film Jobs z Ashtonem Kutcherem w roli głównej. Netflix przygotował także oryginalne produkcje pełnometrażowe: Najpierw zabili mojego ojca w reżyserii Angeliny Jolie oraz Our Souls At Night z Jane Fondą i Robertem Redfordem w rolach głównych.

Pełna lista nowości Netflix na wrzesień:

 

6 7
1 7
1 7
l 7
1 7
3 7
a 7
e 7
l 7
2 7
h 7
4 7
i 7
1 7
1 7
1 7
2 7
3 7
r 7
1 7
1 7
h 7
d 7
a 7
5 7
d 7
1 7
d 7
s 7
t 7
y 7
t 7
a 7
e 7
i 7
1 7
2 7
s 7
1 7
i 7
h 7
1 7
3 7
1 7
3 7
t 7
2 7
1 7
i 7
e 7
s 7
h 7
r y
w y

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: