Seriale

Nowy polski serial Netflixa oscylować będzie wokół seksu. Premiera jeszcze w tym roku!

Kamil Świtalski
Nowy polski serial Netflixa oscylować będzie wokół seksu. Premiera jeszcze w tym roku!
18

Najnowsza polska produkcja na zlecenie Netflixa, Sexify, jeszcze w tym roku zadebiutuje na platformie. Co wiemy o serialu?

Jeszcze jeden serial Netflixa na większości nie robi już większego wrażenia. W całym pakiecie produkcji, ekmh, marnej jakości w ramach Netflix Originals coraz trudniej jest ostatnio wyłowić serie i filmy warte uwagi. Ale ich najnowsza seria, Sexify, to rzecz obok której wielu trudno będzie przejść obojętnie. I nie chodzi nawet o prowokacyjny tytuł, a fakt, że to nowy polski projekt realizowany na zlecenie platformy.

“Sexify to projekt, który daje szansę na to, żeby w lekkiej, żartobliwej formie opowiedzieć o ważnych współczesnych problemach. Mam ogromne szczęście, że stałem się częścią tego niezwykłego przedsięwzięcia. Praca nad nim to wspaniały czas, z pełnymi pomysłów i energii ludźmi” . - Piotr Domalewski

Sexify: nowy polski serial na Netflix

Sexify to najświeższy polski serial realizowany dla Netflixa. Za scenariusz i reżyserię serii odpowiadają Piotr Domalewski oraz Karlina Alabrudzińska, zaś produkcja powierzona została Akson Studio. W rolach głównych zobaczymy tam Aleksandrę Skrabę, Marię Sobocińską oraz Sandrę Drzymalską, które wcielą się w rolę studentek biorących udział w konkursie na najlepszy startu-up. Ich pomysłem na rewolucję ma być tytułowy Sexify, który zrewolucjonizuje życie erotyczne jego użytkowników. W serii nie zabraknie humoru, ma być żartobliwie i z dystansem — ale mimo tego skupiać się ona będzie wokół współczesnych problemów.

"Cieszę się, że w Sexify mogę opowiedzieć o młodych kobietach, które wiedzą, że nic nie muszą, a mogą wszystko" . - Kalina Alabrudzińska

Serial Sexify ma pojawić się w bibliotece Netflixa jeszcze w tym roku, a pierwszy sezon liczyć będzie sobie osiem odcinków. Czy szykuje się godny konkurent dla uwielbianego Sex Education? Zobaczymy. Dokładna data premiery Sexify na Netflix nie jest jeszcze znana.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu