Netflix

Seven Seconds - zwiastun od Netflix. Serial w takim klimacie musi Wam się spodobać

KK
Konrad Kozłowski
14

Na luty zaplanowano premierę nowego serialu na Netflix pt. "Seven seconds". Nie słyszeliśmy o nim zbyt wiele do tej pory i dysponowaliśmy zaledwie kilkusekundową zapowiedzią. Teraz, gdy opublikowano pełny zwiastun, nie mam wątpliwości, że to może być jeden z najciekawszych tytułów przyszłego miesiąca. 

"Seven Seconds" skupi się na sprawie śmierci czarnoskórego chłopca, który zginął w wypadku spowodowanym przez policjanta. Akcja rozgrywa się w niewielkim miasteczku Jersey City, gdzie o eskalację nie będzie trudno - z tego powodu policja stara się zatuszować sprawę, lecz żadna ze stron nie zamierza komukolwiek odpuścić.

Za produkcję odpowiada Veena Sud znana z amerykańskiej wersji serialu "The Killing" stacji AMC, który oparto o duńskie "Forbrydelsen". Z tego powodu jestem pełen nadziei wobec nadchodzącej premiery, ponieważ należy on do moich ulubionych seriali. A tak swoją drogą, to ostatni sezon "The Killing" powstał już pod skrzydłami Netflixa i cała seria jest dostępna w serwisie w innych regionach. Kiedy doczekamy się jej także w Polsce?

Zwiastun "Seven Seconds"

Premiera serialu już 23 lutego. W Netflix pojawi się od razu 10 wszystkich odcinków "Seven Seconds".

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu