Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
Moje przemyślenia

Serwis Pyszne.pl kupiony przez niemiecką grupę yd. yourdelivery

MK
Marcin Kamiński
23

Na tak przyjemnie czytające się informacje czekamy z utęsknieniem - oto polski start-up pozyskuje zagranicznego inwestora i dysponuje ogromnym zapleczem finansowym. Pozwalający zamawiać jedzenie za pośrednictwem internetu serwis Pyszne.pl dzięki inwestycji ze strony niemieckiego funduszu posiadł śro...

Na tak przyjemnie czytające się informacje czekamy z utęsknieniem - oto polski start-up pozyskuje zagranicznego inwestora i dysponuje ogromnym zapleczem finansowym. Pozwalający zamawiać jedzenie za pośrednictwem internetu serwis Pyszne.pl dzięki inwestycji ze strony niemieckiego funduszu posiadł środki na dalszy rozwój.

Dostawa jedzenia do domów i biur, zamawianego za pośrednictwem internetu lub telefonu, to jak się okazuje znakomity biznes. Działający w Polsce serwis Pyszne.pl daje możliwość zakupu pożywienia z kilku restauracji na terenie największych miast w kraju. Dzięki przejęciu przez grupę yd. yourdelivery GmbH z Niemiec, polski serwis ma ogromne szanse na dalszy rozwój.

Arkadiusz Krupicz, współzałożyciel Pyszne.pl - „Może trudno w to uwierzyć, ale dwa lata temu gdy startowaliśmy, zamówienie jedzenia przez Internet było praktycznie nieznane. Dziś widać zdecydowane poruszenie w tej branży i cieszy nas, że Pyszne.pl jest częścią ewolucji rynku. Chcemy mieć jeszcze większy wkład w jego rozwój dlatego pozyskanie strategicznego partnera to dla nas ogromny krok naprzód.”

Grupa yd. yourdelivery niedawno pozyskała 15 milionów euro na rozwój, pyszne.pl trafiło więc w dobre ręce które mają zasoby na to aby rozwijać biznes. Już teraz pewne jest, że pozyskane środki zostaną przeznaczone głównie na zwiększenie oferty oraz zasięgu, tak aby móc obsługiwać klientów z większej liczby miast i zaoferować im bogatszy wybór dań i restauracji. Do testów trafia aplikacja na smartfony, która eliminować będzie konieczność użycia komputera do złożenia zamówienia w serwisie. Dodatkowo autorzy Pyszne.pl chcą wprowadzić kilka ułatwień dla firm, zachęcając tym samym klientów do zamawiania zbiorowych posiłków do biur.

Ciekawi jesteśmy Waszych opinii na temat Pyszne.pl. Czy korzystacie z tego typu serwisów i widzicie dla nich przyszłość w internecie?

Źródło grafiki: 1.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: