Seriale

[Tylko na Antyweb] Serial Przyjaciele na polskim Netflix już lada moment!

Konrad Kozłowski
[Tylko na Antyweb] Serial Przyjaciele na polskim Netflix już lada moment!
37

Doczekaliśmy się! Po wielu miesiącach oczekiwań istny klasyk wśród sitcomów, hit telewizji NBC Friends - Przyjaciele trafia do polskiej oferty Netflix. Serial nie był dostępny w żadnym polskim VOD, ale wszystkie odcinki obejrzycie już wkrótce.

Do dnia dzisiejszego po wpisaniu w Google frazy "Friends Netflix" wśród wyników wyszukiwań znaleźlibyście przede wszystkim zestawienia seriali, których wiele osób życzyło sobie w polskiej ofercie Netflix. Podczas wizyty w innych krajach moi znajomi zapisywali kilka odcinków w trybie offline, by móc je obejrzeć przed dotarciem do Polski - na przykład podczas dłuższego lotu ze Stanów Zjednoczonych. Nie do końca wiedziałem dlaczego.

Przyznam się Wam do czegoś - nigdy nie widziałem całego odcinka Przyjaciół.  W pełni rozumiem jednak, że to może być jeden z telewizyjnych fenomenów i obecność na każdej liście klasyków "do zobaczenia" mnie mimo wszystko nie zaskakuje - cieszę się, że niedługo będę mógł przekonać się o tym już samemu i to od pierwszego odcinka, gdyż z początkiem stycznia pojawią się na polskim Netflix.

Friends - Przyjaciele w Polsce na Netflix już 1 stycznia!

Premiera wszystkich sezonów Przyjaciół na Netflix zaplanowana jest na 1 stycznia. Data nie jest przypadkowa i nie bez przypadku serial nie trafił na styczniową listę premier w Netflix. Taka niespodzianka na Nowy Rok, to chyba jeden z lepszych prezentów, jaki serwis mógł przygotować dla (potencjalnych) fanów hitu stacji NBC. Oczywiście lista tych, które wciąż chciałbym zobaczyć na Netflix jest dość obszerna (podzieliłem się nią z Wami poniżej), ale doceniam starania Netflix w dostarczeniu Friends do Polski - nareszcie bez dostosowywania się do programu telewizji, planowania nagrywania na dekoderze każdego z epizodów lub szukania pojedynczych odcinków po sieci można wygodnie obejrzeć całość.

Które odcinki zapisały się w historii serialu jak i całej telewizji? Które odcinki uważamy za najlepsze? Nie mogliśmy odmówić sobie przyjemności ich wskazania, dlatego nasz redakcyjny ekspert od Przyjaciół - kolega Kamil - przygotował specjalny wpis właśnie na ten temat. Boję się dziś zapytać ile ma za sobą seansów całego serialu, ale gdy zrobiłem to jakiś czas temu, to licznik zbliżał się do 10... Klikajcie, komentujecie, oceniajcie:

Najlepsze odcinki serialu Friends - Przyjaciele

A na koniec obiecana lista moich serialowych życzeń:

  • Lost - Zagubieni
  • Prison Break
  • Z Archiwum X
  • The Office
  • Person of Interest
  • Homeland
  • Eureka

Co byście dopisali ze swojej strony?

 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu