Netflix

To było największe zaskoczenie roku, ale czy to dobra decyzja? 2. sezon Dark potwierdzony!

Konrad Kozłowski
To było największe zaskoczenie roku, ale czy to dobra decyzja? 2. sezon Dark potwierdzony!
20

Pierwsza niemieckojęzyczna, oryginalna produkcja Netflixa okazała się ogromnym hitem. Serial Dark zaliczyłem do serialowych zaskoczeń tego roku i chyba przyznam mu tytuł największego z nich. Zapowiedzi kontynuacji, to chyba dobra wiadomość?

2. sezon Dark powstanie - kiedy premiera?

Na tę chwilę nie znamy jeszcze nawet przybliżonej daty premiery 2. sezonu Dark, ale miejmy nadzieję, że nie nastąpi to za 33 lata. Wiemy tylko, że kontynuacja powstanie - zostało to oficjalnie potwierdzone. Czy to dobra wiadomość? Minimalnie obawiam się, że formuła serialu została wyczerpana, ale skoro zapadła decyzja o nakręceniu 2. serii, to włodarzy Netflixa mógł przekonać tylko dobry pomysł na kontynuację - słupki oglądalności i fenomen w social mediach raczej by nie wystarczył.

Czekam!

Pierwszy sezon Dark musicie(!) zobaczyć już dziś

Dark to serial opowiadający historię czterech rodzin zamieszkujących niewielkie niemieckie miasteczko Winden. Ich losy przeplatają się w na wiele bardzo nietypowych sposobów. Wszystko to dzieje się z niewyjaśnionymi zaginięciami chłopców i tajemniczą elektrownią atomową w tle. Taki opis może wydać się mało interesujący, ale zapewniam, że twórcy scenariusza oraz reżyser odwalili kawał świetnej roboty, którą trzeba zobaczyć osobiście - tego klimatu i zakręconej opowieści nie da się przekazać w zwykłym tekście. A im mniej Wam zdradzam na temat fabuły, tym lepiej.

Pierwszy sezon Dark zobaczycie na Netflix.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu