Netflix

Pierwszy sezon mnie nie przekonał, a Santa Clarita Diet wraca na Netflix - zwiastun

Konrad Kozłowski
Pierwszy sezon mnie nie przekonał, a Santa Clarita Diet wraca na Netflix - zwiastun
14

Nie mam zamiaru ukrywać, że Santa Clarita Diet nie należy do moich ulubionych seriali. Co więcej, sam zamysł nie do końca mi się spodobał i po pierwszym odcinku miałem dosyć. Wygląda jednak na to, że widzów nie brakowało, a twórcy zamierzają zdobyć nowych. Być może nawet ja się przekonam do tego nietypowego humoru.

Czarnego humoru, warto doprecyzować. Santa Clarita Diet opowiada o z pozorów zwykłe rodzinie i kalifornijskich regionach. Okazuje się jednak, że Sheila Hammond po śmierci stała się zombie i ma smaka na ludzkie mięso. Takowe można zdobyć tylko zabijając, więc... nie pozostaje jej nic innego. Podobno oprócz rozrywki wokół morderstw (!), serial zawiera sporo zwykłych historii, które nie odbiegają znacząco od naszej rzeczywistości.

Recenzja 1. sezonu Santa Claria Diet

Do mnie to jednak nie przemówiło.

Mimo to, będąc zupełnie szczerym, napiszę że zwiastun drugiego sezonu wypada znacznie lepiej niż pierwszego. Nie wiem ile stracę włączając od razu drugi sezon, ale chyba tak właśnie uczynię. Co prawda 1. sezon to tylko 10 odcinków po niecałe 30 minut, ale skoro premiera 2. sezonu jest tuż za rogiem...

Premiera 2. sezonu Santa Clarita Diet już 23 marca - zwiastun

 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu