Samsung

Oficjalna prezentacja Samsung Galaxy S9 już za miesiąc!

Kamil Świtalski
Oficjalna prezentacja Samsung Galaxy S9 już za miesiąc!
1

Samsung Galaxy S9 to niewątpliwie największa smartfonowa premiera, jakiej wyczekujemy w pierwszym półroczu 2018 roku. Dla tych którzy już nie mogą się doczekać — odrobina naprawdę dobrych wiadomości.

Każdy kolejny duży smartfon od Samsunga z automatu staje się jedną z największych premier w mobilnym świecie. I choć w przypadku Samsunga Galaxy S9 raczej nikt nie spodziewa się jakiś ogromnych rewolucji, to i tak wszyscy z niecierpliwością czekają na to, co koreański gigant zaproponuje nam tym razem. W grudniu wyciekły dokumenty, na podstawie których stworzono rendery Samsung Galaxy S9. Czy tak będzie wyglądał nowy flagowiec firmy? Dowiemy się jeszcze w lutym!

Samsung Galaxy S9: oficjalna zapowiedź jeszcze w lutym

DJ Koh, osoba stojąca na czele mobilnego działu Samsunga, potwierdziła oficjalnie, że oficjalna prezentacja najnowszych modeli Galaxy S9 i Galaxy S9+ będzie miała miejsce na zbliżających się wielkimi krokami targach MWC. Tegoroczne Mobile World Congress odbędzie się, tradycyjnie, w Barcelonie i potrwa od 26.02-1.03. To nie pierwszy raz, kiedy słyszymy o tym że w okolicach lutego-marca firma oficjalnie opowie nam o swoim najnowszym urządzeniu. W końcu smartfon ma zadebiutować wiosną, a jego produkcja ma ruszać pełną parą już teraz. Mimo wszystko doczekaliśmy się oficjalnego potwierdzenia tych informacji, więc spokojnie można zacząć już odliczanie do dnia zero.

MWC od zawsze dostarcza sporej dawki emocji wszystkim miłośnikom mobilnych technologii. To wydarzenie, na którym zawsze dzieje się naprawdę dużo — a dotychczasowe zapowiedzi nie pozostawiają złudzeń, że tegoroczna edycja imprezy nie będzie pod tym względem ani trochę gorsza. Ze swojej strony mam tylko cichą nadzieję, że rendery i informacje które mamy to jeszcze nie wszystko, co Samsung zaoferuje nam w najświeższej edycji swojego flagowego produktu i że jednak uda im się nas czymś jeszcze zaskoczyć.

Źródło

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu