AntywebTV

Samsung Galaxy S8 vs Huawei P10 starcie tytanów

Paweł Winiarski
Samsung Galaxy S8 vs Huawei P10 starcie tytanów
10

Skoro mamy już zarówno Huawei P10, jak i Samsunga Galaxy S8, nie pozostało nic innego, jak sprawdzić, które z urządzeń jest mocniejsze.

Tegoroczne premiery dwóch najważniejszych flagowców z Androidem już za nami. Wziąłem więc Samsunga Galaxy S8 Plus i Huawei P10 do naszego starcia tytanów.

Przyjęliśmy podobny sposób porównania obu telefonów, jak przy okazji Galaxy S6 vs iPhone 6 i S7 vs P9. Szybkość modułu WiFi, szybkość uruchamiania stron www, szybkość działania wybranych przeze mnie aplikacji, szybkie porównanie zdjęć tych samych obiektów i tych samych kadrów przy kręceniu filmów. Taki system nie jest oczywiście idealny, ale myślę, że w dużej mierze odwzorowuje to, jak używamy smartfonów. A przecież jeśli ktoś zastanawia się nad kupnem nowego telefonu, nie analizuje wcale tabelek, chce zobaczyć który telefon lepiej działa. Ale wiem, że lubicie benchmarki, są więc i benchmarki

Przypominam też oczywiście o naszym materiale dotyczącym Samsunga Galaxy S8 - Tomek testował telefon kilka dni temu i nagrał dla Was fajne wideo o nowych smartfonach koreańskiego producenta. Mamy też na naszym kanale 3 plusy i 3 minusy Huawei P10, czyli nasze krótkie podsumowanie wad i zalet nowych urządzeń.

Zapraszam też do naszej tekstowej recenzji 1818.

Nasz kanał zasubskrybujecie pod tym linkiem.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

porównanie