103

Samsung Galaxy S6 vs iPhone 6. Starcie tytanów

W lewym narożniku ważący 172 gramy, aktualny mistrz świata w kategorii ultra-wielkich, znany też jako „cegłówa” lub „wyginam śmiało ciało”, iPhoooone 6 Pluuuus. W prawym narożniku pretendent do złotego pasa, ważący 138 gramów i noszący niezliczone odciski palców, Samsuuuung Galaaaaxy S6. Pojedynek czas zacząć! Który ma lepszy czytnik linii papilarnych? Który szybciej uruchamia aparat? Gdzie […]

W lewym narożniku ważący 172 gramy, aktualny mistrz świata w kategorii ultra-wielkich, znany też jako „cegłówa” lub „wyginam śmiało ciało”, iPhoooone 6 Pluuuus. W prawym narożniku pretendent do złotego pasa, ważący 138 gramów i noszący niezliczone odciski palców, Samsuuuung Galaaaaxy S6. Pojedynek czas zacząć!

Który ma lepszy czytnik linii papilarnych? Który szybciej uruchamia aparat? Gdzie lepiej działa WiFi i sprawniej załadowują się strony www? Którym z nich nagramy lepsze wideo i zrobimy ładniejsze selfie? Odpowiedzi na te wszystkie pytania znajdziecie w naszym najnowszym wideo.

https://youtu.be/SZFV9TPcYTQ

Zachęcamy również do oglądania innych materiałów wideo na naszym kanale poświęconych Samsungowi Galaxy S6 oraz innym urządzeniom.

P.S. Za sprzęt, jak zawsze, dziękujemy firmie Sony