Samsung

Samsung Galaxy S20+ na pierwszych zdjęciach: i nagle "wyspa" z iPhone nie jest taka zła

Kamil Świtalski
Samsung Galaxy S20+ na pierwszych zdjęciach: i nagle "wyspa" z iPhone nie jest taka zła
40

Coraz bliżej oficjalnych zapowiedzi Samsung Galaxy S20 — jest więc coraz więcej potencjalnych informacji na ich temat. Teraz do sieci trafiły (podobno prawdziwe) fotografie nadchodzącego Samsunga Galaxy S20+!

Nowy rok, nowy zestaw flagowców. Już za kilka tygodni karuzela premier na dobre się rozkręci — a prawdopodobnie pierwszy w kolejce będzie Samsung ze swoimi flagowymi produktami z serii Samsung Galaxy S. Zamiast kontynuować dotychczasowe nazewnictwo (czyli zaserwować jedenastkę), ich wiosenne flagowe smartfony miałyby nazywać się Samsung Galaxy S20 oraz Samsung Galaxy S20+ — i mówi się o tym na tyle dużo, że... właściwie można uznać to za potwierdzone informacje — jak zresztą większość tych które lądują coraz bliżej premiery. Dotychczas wszystkie grafiki z nowymi Galaxy jakie widzieliśmy to były rendery — teraz jednak dzięki uprzejmości XDA Developers oraz Maxa Weinbacha w nasze ręce trafiają pierwsze zdjęcia przedstawiające większy wariant mającego trafić za kilka tygodni na rynek produktu.

Zobacz też: Wszystko o Samsung Galaxy S20. Jeszcze lepszy flagowiec w 3 smakach

Samsung Galaxy S20+ na pierwszych zdjęciach

Grafiki te trafiły w ręce Weinbacha od zaufanego, anonimowego, źródła — ale są zaskakująco bliskie renderom które mogliśmy obejrzeć chwilę temu. Na przednim panelu miałoby nie zabraknąć uwielbianej "dziury" w ekranie, która skrywać będzie kamerę. Tył smartfona to cały pakiet aparatów i lampa błyskowa umieszczone na niemałej "wyspie". Mając w pamięci niechęć i lawinę hejtu która wylała się na Apple za tego typu rozwiązanie, jestem bardzo ciekawy jak ci sami użytkownicy którzy szydzili z ich designu zareagują na tutejsze rozwiązanie, gdzie skorzystano z podobnego schematu — tyle że jest on jeszcze większy. Z drugiej stronny: fotografie które zostały udostępnione dotyczą większego modelu, Samsunga Galaxy S20+ — gdzie ze względu na jego rozmiary wygląda na niespecjalnie dużą. Jeżeli jednak takie samo rozwiązanie trafi do mniejszego wariantu — no cóż, zakładam że nie będzie to wyglądać najlepiej. Przynajmniej dopóki się doń nie przyzwyczaimy, bo jak to zwykle bywa: jak juz się coś opatrzy, to nagle przestaje razić ;).

Zobacz też: Tego się nie spodziewałem. Samsung pokazał przenośny dysk SSD z wbudowanym czytnikiem linii papilarnych

Premiera Samsunga Galaxy S20 i S20+ coraz bliżej — oficjalna zapowiedź już za kilka tygodni!

Na oficjalne potwierdzenie wszystkich dotychczasowych informacji dotyczących smartfonów z linii Samsung Galaxy S20 nie będziemy musieli specjalnie długo czekać. Impreza na której koreański gigant ma oficjalnie zaprezentować te modele już za kilka tygodni. Jedenastego lutego o godzinie 20 polskiego czasu rozpocznie się prezentacja na której spodziewamy się oficjalnej prezentacji smartfonów z linii Samsung Galaxy S20 oraz tegorocznego składanego modelu Galaxy Fold 2.

Źródło: XDA Developers

Zobacz też: Czekali, czekali i się doczekali. Samsung Galaxy S9, S9+ i Galaxy Note 9 dostaną funkcję DeX dla PC

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu