Samsung

Najbardziej wyczekiwany smartfon tych wakacji: tak ma wyglądać Galaxy Note 10 Plus!?

Kamil Świtalski
34

Samsung Galaxy Note 10 Plus to jeden z wariantów tegorocznego wakacyjnego flagowca od Samsunga. Pojawiły się pierwsze zdjęcia, które miałyby uwieczniać urządzenie!

Seria smartfonów Samsung Galaxy Note to moi ulubieńcy od koreańskiego giganta. Trudno mi powiedzieć który z ich flagowców jest dla firmy ważniejszy, seria S, czy Note'y — ale te drugie jawią mi się jako jeszcze bardziej dopracowane, z zestawem kilku charakterystycznych dla siebie rozwiązań sprzęty. Plotki na temat tegorocznych urządzeń z serii ciągną się od kilku dobrych miesięcy — ale to nic dziwnego, skoro premiera już za kilka tygodni.

Samsung Galaxy Note 10 Plus na pierwszych zdjęciach

Jeżeli śledzicie temat tegorocznych Note'ów to z pewnością nie umknęło waszej uwadze że w tym roku Samsung miałby wprowadzić na rynek kilka wariantów urządzeń (zobacz: Samsung Galaxy Note 10 w dwóch, a nawet czterech wariantach). I widoczne na poniższym materiale zdjęcia, które pojawiły się na Instagramie a następnie TechTalkTV przygotowało z nich krótki film, miałyby dotyczyć modelu Pro, który oficjalnie nazywać ma się Samsung Galaxy Note 10 Plus:

Zobacz też: Czas na koniec fizycznych przycisków? Galaxy Note 10 wskaże przyszłość smartfonów

Sporych rozmiarów ekran, trzy aparaty z tyłu i... dziura na samym środku ekranu (może to tylko dla mnie, ale zdecydowanie lepiej wyglądają te umieszczone te bliżej krawędzi), a pod nią oczywiście kryje się przednia kamerka. Te zdjęcia do złudzenia przypominają powstałe na bazie plotek rendery, które kilka miesięcy temu obiegły internet. No ale to raczej nikogo specjalnie nie powinno dziwić. Brakuje jednak jakichkolwiek fotografii stylusa, który jest chyba najbardziej charakterystycznym elementem serii Note.

Jak zwykle przy takich przeciekowych zdjęciach bywa — ich jakość nie powala, a wręcz przeciwnie. Ale też warto mieć na uwadze, że... finalne urządzenie wcale nie musi tak wyglądać — przecieki i plotki nie mają stuprocentowej skuteczności, chociaż im bliżej premiery, tym są celniejsze. A ta już na początku sierpnia!

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu