Polska

Samsung Galaxy Nexus już do kupienia w Polsce [wideo]

Kamil Mizera
Samsung Galaxy Nexus już do kupienia w Polsce [wideo]
23

Jest to chyba jeden z bardziej wyczekiwanych smartphonów z Androidem tego roku. Trudno się dziwić, gdyż dziecko związku Samsunga z Google to nie tylko sprzętowy potwór, ale również piewca nowego Androida 4.0 Ice Cream Sandwich. Wczoraj miał swoją premierę w amerykańskiej sieci Verizon, ale i u nas,...

Jest to chyba jeden z bardziej wyczekiwanych smartphonów z Androidem tego roku. Trudno się dziwić, gdyż dziecko związku Samsunga z Google to nie tylko sprzętowy potwór, ale również piewca nowego Androida 4.0 Ice Cream Sandwich. Wczoraj miał swoją premierę w amerykańskiej sieci Verizon, ale i u nas, w kraju nad Wisłą, kupić go już można.

Gdzie? Na razie tylko w sklepach z elektroniką. W swojej ofercie posiada go chociażby Komputronik czy Karen (patrz Ceneo). Sklepy te na swoich stronach piszą, że ilość jest „duża” i nie tylko wysyłają go w ciągu 24 godzin, ale również można pofatygować się do jednego z salonów rozsianych po całej Polsce. Ale w tym przypadku lepiej wcześniej zadzwonić, bo podliczając, to na cały Kraków przypada zaledwie kilka sztuk. Cena? 2299 złotych, kwota niemała, ale też trudno się spodziewać, żeby miało być taniej.

Kiedy i czy Galaxy Nexus trafi do polskich operatorów? Zdziwiłbym się, gdyby nie trafił. Zapewne znajdzie się w ofercie Play, który mocno postawił na wszelkiego typu urządzenia z Androidem, a Samsung i HTC to najpopularniejsze marki oferowane przez tego operatora, ale nie sądzę, aby telefon ten nie miał zawitać również u konkurencji. Ciekaw bardzo jestem ceny, jaką zaoferują swoim klientom operatorzy. Na razie jednak musimy poczekać i żeby nam się nie nudziło, to proszę bardzo – dwie nowe reklamy Nexusa:


Kto z Was zamierza sprawić sobie tego smartphona?

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

smartphoneSamsungGalaxy Nexus