Samsung

Oto Samsung Galaxy M02 z MediaTekiem i dużą baterią

Paweł Winiarski
Oto Samsung Galaxy M02 z MediaTekiem i dużą baterią
0

Nie samymi flagowcami człowiek żyje i jak doskonale wiecie, Samsung to nie tylko topowe modele S i Note. Powiem więcej - pewnie ważniejsze dla koreańskiej firmy są tanie smartfony, bo sprzedaje się ich bardzo dużo.

Samsung Galaxy M02 - specyfikacja, cena i możliwości

Samsung Galaxy M02 trafi do sprzedaży 9 lutego, na razie tylko w Indiach, w dodatku przez Amazon India. W najtańszej wersji ma być wyceniony na mniej niż 100 dolarów. Podstawowa edycja ma 2 GB pamięci RAM i 32 GB pamięci na dane, ale w sprzedaży pojawi się również wariant z 3 GB RAM-u. W środku znajdziecie procesor MediaTek MT6739W, a smartfon będzie początkowo działał na Androidzie 10, choć już teraz mówi się o aktualizacji do Androida 11.

Samsunga Galaxy M02 wyposażono w duży, mierzący 6,5 cala ekran Infinity-V oferujący rozdzielczość HD+. Do tego duża bateria 5000 mAh, więc pewnie w takim połączeniu smartfon będzie działał bardzo długo na jednym ładowaniu.

Na pleckach znajdziemy zestaw dwóch aparatów - główny 13 Mpix i dodatkowy 2 Mpix (niestety makro, a nie szeroki kąt), obok nich mała dioda doświetlająca LED.

Jestem bardzo ciekawy czy ten budżetowy smartfon trafi również na polski rynek, bo znając jego specyfikację, może się tu okazać niezłym hitem. W tej półce cenowej jest oczywiście zażarta walka o klienta, ale logo Samsunga wzbudza na tyle duże zaufanie, że może bardzo wpłynąć na decyzję zakupową wśród osób, które chcą przeznaczyć na smartfona niewielkie pieniądze.

źródło

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu