Samsung

Oferty takie jak Elite Smart Pack powinny być standardem w świecie smart tv

Kamil Świtalski
Oferty takie jak Elite Smart Pack powinny być standardem w świecie smart tv
18

Telewizory Samsung z serii QLED już dobrze znacie, prawda? Jeżeli do tej pory mieliście jakieś wątpliwości czy to już czas przesiąść się na te nowoczesne urządzenia, to myślę, że oferta naszpikowana darmowym dostępem do rozmaitych serwisów VoD może je choć trochę rozwiać.

Jeżeli jakimś cudem nie słyszeliście jeszcze o telewizorach Samsung QLED, to czas najwyższy nadrobić zaległości. To seria w której nowoczesny design na pierwszym miejscu stawia użyteczność — stąd np. fantastyczne rozwiązania w postaci jednego długiego kabla, w który wbudowano rozdzielacz z szeregiem gniazd, do których podłączymy rozmaite urządzenia. Nie bez powodu to właśnie na CESowym stanowisku koreańskiej firmy gromadziły się dzikie tłumy. Telewizory trafiły już do sprzedaży, a jeżeli zdecydujecie się na zakup już teraz, to w bonusie zostaniecie obdarowani całym pakietem darmowego dostępu do pakietu polskich usług VOD. Co znalazło się w Elite Smart Pack?

Darmowe VOD dla telewizorów Samsung QLED

Oferta jest naprawdę bogata i widać, że Samsungowi zależy na promowaniu usług wideo na żądanie na ich nowoczesnym sprzęcie. Tym razem zamiast krótkiej subskrypcji do mało popularnej usługi, zyskamy dostęp kolejno do:

  • HBO GO (3 miesiące)
  • ELEVEN SPORTS (6 miesięcy)
  • FilmBox Live (6 miesięcy)
  • VOD.pl (6 miesięcy)
  • Player.pl (6 miesięcy)

Co ciekawe, oferta została solidnie przemyślana. Abyśmy nie zwariowali od nadmiaru wyboru, FilmBox Live dostępny będzie po trzech miesiącach od aktywacji promocyjnego pakietu, na dwie ostatnie usługi zaś będziemy musieli zaczekać pół roku. Fajnie, nie będziemy mieć poczucia, że coś nas omija. Jeżeli jeszcze nie mieliście przyjemności sprawdzić jak działają poszczególne z ofert, to świetna okazja by nadrobić zaległości i... może podjąć decyzję, z którą usługą pozostać na dłużej?

Jak uzyskać kod? Wystarczy zarejestrować urządzenie na tej stronie, a niebawem otrzymamy mail z kodem oraz dokładnymi instrukcjami.

Tak to powinno wyglądać

Seria telewizorów Samsung QLED to najwyższa półka. High-endowy sprzęt dla użytkowników premium. Mam jednak nadzieję, że na nich podobne oferty się nie skończą. Może jestem naiwny, ale mam nadzieję, że wkrótce takie oferty będą standardem nawet w przypadku urządzeń z niższej półki.

Źródło: Samsung Media

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

VoDSamsungSmart TV