VOD

Nie wiesz co obejrzeć w weekend? Pawlak i Kargul polecają się w VoD

Tomasz Szwast
Nie wiesz co obejrzeć w weekend? Pawlak i Kargul polecają się w VoD
2

FIlm Sami Swoi. Początek można obejrzeć w polskich kinach już od jakiegoś czasu. Współcześnie jednak większość miłośników rodzimej kinematografii czeka na to, aż interesujące ich produkcje trafią do streamingu. W przypadku prequelu przygód Pawlaka i Kargula to właśnie się stało.

To jeden z najpopularniejszych filmów w historii polskiego kina, dlatego jakikolwiek wstęp spokojnie moglibyśmy sobie darować. Filmy, które ukazały się pod tytułami Sami swoi, Nie ma mocnych Kochaj albo rzuć, zna praktycznie każdy. W 2024 roku do kin trafił kolejny film, opowiadający o wydarzeniach sprzed Samych swoich. Jego akcja dzieje się jeszcze w czasach, kiedy główni bohaterowie byli sąsiadami na Kresach, skąd zostali przesiedleni na ziemie odzyskane.

Zainteresowani poznaniem tych wydarzeń mogą już obejrzeć nowy film bez wychodzenia z domu. Właśnie trafił do oferty jednego z najpopularniejszych serwisów VoD w Polsce. Gdzie można go obejrzeć? Już odpowiadamy.

Gdzie obejrzeć Sami swoi. Początek?

Film Sami swoi. Początek, dostępny jest, na ten moment, wyłącznie w serwisie Player. Niestety jego obejrzenie wiąże się z koniecznością uiszczenia dodatkowej opłaty. Platforma wyceniła go na 25 złotych za wypożyczenie. Dostępny jest zarówno w jakości HD, jak i 4K.

W filmie, który stanowi reżyserski debiut Artura Żmijewskiego, spotkamy wielu znanych polskich aktorów. W rolę Kazimierza Pawlaka wcielił się Adam Bobik, a postać Władysława Kargula odgrywana jest przez Karola Dziubę. Obok nich widzom prezentują się m.in. Mirosław Baka, Janusz Chabior, Anna Dymna, Adam Ferency i Zbigniew Zamachowski.

Sami swoi. Początek to film, który nie spotkał się z ciepłym przyjęciem przez krytyków. Również oceny widzów nie są najlepsze. Na ten moment ocena filmu w serwisie Filmweb to 6,4/10. Odpowiednia? To trzeba sprawdzić samemu. Dobry humor i sporo nostalgii gwarantowane.

 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu