Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
Moje przemyślenia

Rzeczpospolita wróży szybki upadek youtube

GM
Grzegorz Marczak
6

Tak więc mamy kolejne źródło fachowej wiedzy na temat tego co w internecie będzie się działo. Rzeczpospolita ręką Pauliny Wilk szybko wydaje wyrok na serwis youtbue (szersze streszczenie artykułu jest na webiside.pl) A wyrok brzmi mniej więcej tak - Ponieważ z youtub-a znikną wartościowe materi...

Tak więc mamy kolejne źródło fachowej wiedzy na temat tego co w internecie będzie się działo. Rzeczpospolita ręką Pauliny Wilk szybko wydaje wyrok na serwis youtbue (szersze streszczenie artykułu jest na webiside.pl)

A wyrok brzmi mniej więcej tak - Ponieważ z youtub-a znikną wartościowe materiały (dla autorki wartościowe to tylko te, które łamią prawa autorskie) zostanie tam jedynie chłam kręcony amatorską kamerą. I właściwie wszystko jest jasne, google straciło ponad półtora miliarda poprzez swoją krótkowzroczność.

Mając tak dobrą wiedzę analityczną uważam iż autorka ( pisząca na co dzień o takich sprawach jak „Ucieczka w nierealny romans „ czy „ Żona dla zuchwałych”) pominęła kilka istotnych szczegółów jaka na przykład fakt iż nie wszyscy będą walczyć z youtube a przeciwnie zaczną współpracować dostrzegając potencjał serwisu.

Tak na poważnie to jestem nieco zaskoczony tym iż rzeczpospolita (gazeta którą szanuję), publikuje artykuły o tematyce o której niestety ma małe pojęcie.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: