Moje przemyślenia

Bloguj razem z antyweb

GM
Grzegorz Marczak
5

Tak ostatnio sobie pomyślałem, że jeśli ktoś chciałbym pisać o podobnych serwisach i podobnych tematach jak teraz Ja piszę na antyweb.pl to mógłby się przyłączyć. Tak sobie również myślę, że siłą i to dzięki czemu coś staje się popularne to częstotliwość aktualizacji serwisu oraz zapewnienie mu o...

Tak ostatnio sobie pomyślałem, że jeśli ktoś chciałbym pisać o podobnych serwisach i podobnych tematach jak teraz Ja piszę na antyweb.pl to mógłby się przyłączyć.

Tak sobie również myślę, że siłą i to dzięki czemu coś staje się popularne to częstotliwość aktualizacji serwisu oraz zapewnienie mu odpowiedniej jakości.

Jeśli ktoś właśnie teraz zastanawia się czy nie uruchomić bloga gdzie będzie pisał o polskich serwisach o web 2.0 itp. może pisać razem ze mną. Czy wtedy będzie to jednak blog (który nieodzownie kojarzy się z notatkami jednej osoby ?) – a jeśli to już nie będzie blog to czy coś się stanie.

Wyobrażam sobie np. blog na którym piszą osoby o kompletnie różnych poglądach i podejściu do różnych rzeczy, każdy post podważa poprzedni oraz dowodzi czegoś innego – ciekawe ? – a może nie ?

Tak więc – czekam na chętnych którzy razem ze mną będą popisywać się swoją wiedzą , spostrzegawczością i swoimi przemyśleniami.

Ktoś chętny?

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: