58

Ruszyła aktualizacja modeli Lumia do Windows Phone 7.8

Użytkownicy modeli Lumia 510, 610, 710, 800 i 900 nareszcie się doczekali. Przygotowywana przez Nokię aktualizacja systemu Windows Phone do wersji 7.8 została własnie udostępniona, więc jeżeli jesteście posiadaczami jednego z powyższych modeli możecie spróbować zaktualizować telefon już teraz po podłączeniu go do oprogramowania Zune. O moich pierwszych wrażeniach z nowszą wersją systemu mogliście przeczytać […]

Clipboard01Użytkownicy modeli Lumia 510, 610, 710, 800 i 900 nareszcie się doczekali. Przygotowywana przez Nokię aktualizacja systemu Windows Phone do wersji 7.8 została własnie udostępniona, więc jeżeli jesteście posiadaczami jednego z powyższych modeli możecie spróbować zaktualizować telefon już teraz po podłączeniu go do oprogramowania Zune.

O moich pierwszych wrażeniach z nowszą wersją systemu mogliście przeczytać juz na Antyweb – od tamtego czasu nie zmieniło się zbyt wiele. Bez wątpienia system „dopakowany” dodatkowymi aplikacjami od Nokii staje się o wiele lepszy, jednak wprowadzone zmiany w wersji 7.8 nie robią dużego wrażenia.

Możliwe, że aktualizacja dla Waszego egzemplarza nie jest jeszcze gotowa – w takim wypadku musicie uzbroić się jeszcze w odrobinę cierpliwości. Najważniejsze zmiany w Windows Phone 7.8 w stosunku do poprzednika to:

  • tapeta Bing
  • możliwość zmiany domyślnej wyszukiwarki
  • nowe rozmiary aktywnych kafelków
  • większa liczba wariantów kolorystycznych
  • możliwość ustawienia pliku mp3 jako dzwonka


http://youtu.be/u14y6MpLEYU

Źródło: Nokia via The Verge.