Mobile

Ruszamy z kolejną edycją AppAward, konkursem dla najlepszych mobilnych aplikacji i nie tylko

Grzegorz Marczak
Ruszamy z kolejną edycją AppAward, konkursem dla najlepszych mobilnych aplikacji i nie tylko
14

AppAward to konkurs na najlepsze aplikacje mobilne organizowany przez Antyweb i NoNoobs. Jest to już druga edycja tego konkursu w tej formie. Wprowadziliśmy jednak do niej kilka kluczowych zmian. W AppAward chcemy wybrać i pokazać wszystkim najlepsze aplikacje mobilne jakie powstały w naszym kraj...

AppAward to konkurs na najlepsze aplikacje mobilne organizowany przez Antyweb i NoNoobs. Jest to już druga edycja tego konkursu w tej formie. Wprowadziliśmy jednak do niej kilka kluczowych zmian.

W AppAward chcemy wybrać i pokazać wszystkim najlepsze aplikacje mobilne jakie powstały w naszym kraju. Wiem, że mamy się czym chwalić – praktycznie codziennie dostajemy zgłoszenia od polskich developerów na Antyapps.pl. Aplikacje mobilne to jednak nie wszystko. Tym razem w AppAward chcemy też wybrać najlepszego operatora roku oraz najlepszy smartphone roku 2014.

KIEDY I DO KIEDY?

Zbieranie zgłoszeń do konkursu na aplikację mobilną potrwa od dziś do 12 września – wszystko co trzeba zrobić to wejść na stronę Appaward.pl i wypełnić prosty formularz zgłoszeniowy. Aplikacje zgłaszamy w 3 kategoriach głównych, czyli iOS, Android i Windows Phone oraz z w 6 podkategoriach tematycznych.

Zwycięzców będziemy wybierać dwutorowo. Poprzez głosowanie internautów (mechanizm Facebookowy) oraz głosami zaproszonego Jury. Głosowanie rozpocznie się po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń, czyli 15 września od godziny 12:00 do 7 października.

Warto zgłosić się już teraz i nie czekać do ostatniej chwili. Stronę konkursu Appaward.pl będziemy za chwilę promować i warto aby Wasza aplikacja była już teraz na niej widoczna.

DLACZEGO WARTO SIĘ ZGŁOSIĆ?

Nic was to nie kosztuje – ok, może 2 minuty na wypełnienie zgłoszenia. Zyskać można natomiast widoczność swojej aplikacji, z pewnością sporą ilość pobrań dla zwycięskiej aplikacji oraz bardzo dobrą prasę w takich miejscach jak Antyweb i AntyApps. Nie rozdajemy w konkursie pieniędzy ani nagród rzeczowych – chodzi nam bardziej o promocje tego, co w Polsce tworzymy w obszarze mobilnym. Naprawdę nie mamy się czego wstydzić i mamy co pokazywać.

Głosowanie na operatora i smartphone roku

Tak jak wspominałem w tej edycji AppAward postanowiliśmy też wybrać najlepszy smartphone oraz operatora roku 2014. Są to elementy nieodłącznie związane z mobilnością dlatego uważam, że będą dobrym uzupełnieniem dla wyboru aplikacji.

Głosować na operatora oraz smartphone roku można już od teraz. Głosy będziemy zbierać do 7 października.
Głosuj na : Operatora Roku, Smartphone roku

Gala być musi

AppAward stało się tak dużym wydarzeniem, że zdecydowaliśmy się zorganizować osobną galę związaną z ogłoszeniem wyników i wręczeniem wyróżnień. Nie zabraknie też oczywiście imprezy, podczas której będzie czas na networking oraz dobrą zabawę.

Gala odbędzie się 16 października w Warszawie w Klubie Basen. Wejściówki na Gale można kupić już teraz, do czego gorąco zachęcam, bo klub ma ograniczoną powierzchnię.

Zapraszamy wszystkich serdecznie do udziału w AppAward. Poprzednie edycje pokazały jak dużo kapitalnych aplikacji tworzonych jest w Polsce. Tym razem liczę na jeszcze więcej, jeszcze lepszych projektów!

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu