E-sport

Ruszamy z e-sportem i nowym redaktorem!

Grzegorz Marczak
Ruszamy z e-sportem i nowym redaktorem!
62

Bardzo miło mi jest ogłosić, że uruchamiamy kolejny blog na Antyweb. Tematyką bloga będzie e-sport, czyli jedna z najdynamiczniej rozwijających się gałęzi rozrywki elektronicznej. W tytule wspomniałem też o nowym redaktorze na Antyweb. E-sportem zajmie się u nas Artur Janczak.

Programista amator, dłubiący codziennie przy jakimś kodzie. Ciągle wierzę, że kiedyś stworzę swoją własną grę oraz napiszę książkę. Dostarczam teksty od lat, głównie o elektronicznej rozrywce, trochę o technologii, a w wolnych chwilach tworzę różne rzeczy na swoim małym blogu. Wielki fan e-sportu i CS:GO. Grywam na wszystkich możliwych platformach.

Z Arturem znamy się bardzo dobrze z codziennych wieczornych pojedynków w CS:GO, mieliście okazje przeczytać też już kilka jego tekstów na Antyweb (min, poradnik CS:GO itp). Artur to bardzo solidny i znający się na e-sporcie redaktor, dlatego mam dużą nadzieję na to, że ta tematyka będzie się szybko na Antyweb rozwijać.

Czego możecie się spodziewać? Newsy zostawimy kolegom, którzy na bieżąco śledzą wydarzanie e-sportowe. My chcemy skupić się na najważniejszych wydarzeniach, przeglądach, ocenach rozgrywek, analityce e-sportowej, ciekawostek itp. Mam też nadzieję, że niedługo będę mógł ujawnić kolejne nazwiska tworzące na Antyweb e-sportowy blog.

Zapraszamy na e-sport na Antwyeb

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu