Polska

Rusza Mixer.pl

Albert Tomaszewski
34

Autorem poniższego tekstu jest Albert Tomaszewski Mixer.pl to serwis, którym O2 chce powalczyć na bardzo ciasnym rynku społecznościówek. Na razie - jak pisze Michał Brański na swoim mini blogu - serwis uruchamiany jest “do szerszych testów” i będzie uzupełniany “treścią” w najbliższym czasie....


Autorem poniższego tekstu jest Albert Tomaszewski

Mixer.pl to serwis, którym O2 chce powalczyć na bardzo ciasnym rynku społecznościówek. Na razie - jak pisze Michał Brański na swoim mini blogu - serwis uruchamiany jest “do szerszych testów” i będzie uzupełniany “treścią” w najbliższym czasie.Póki co mam mieszane uczucia. W warstwie wizualnej Mixer razi moje zmysły niedopracowanym layoutem i półamatorską grafiką. Lepiej jest na polu koncepcyjnym - O2 stawia na dyskrecję (”Potrójne życie: 1 profil dla znajomych + 2 anonimowe”) i uderza w czułe punkty innych serwisów (”Nie wyświetlamy reklam”, ”Żadnych opłat”).

Poza tym przemawia za nimi doświadczenie i dobre rozeznanie w polskim rynku. Czy to wystarczy, żeby zawalczyć na tak ciasnym rynku? Gdy serwis ruszy pełną parą przedstawię szerszą recenzję (i oczywiście prognozę ;) ) (AlbertT)

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu